Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki ennyire összetett személyiség?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. Érzelmileg nagyon érzékeny vagyok, viszont hajlamos vagyok a durvaságra is. Van gyenge pontom, de van erős oldalam is. Gyengének, de erősnek is érzem magam lelkileg. Nincs önbizalmam, de büszke vagyok mégis, képtelen vagyok az alázatra. Erős bizonyítási vágyam van. Azt hiszem ez a legerősebb bennem. Tele vagyok egymással ellentmondásos érzésekkel. De azt biztosan tudom hogy mit nem akarok. Vannak dolgok, amikből nem engedek, ha leszakad az ég se! De már arra kezdek rájönni, hogy mi az, amit még el akarok érni.

Egyetlen lehetőségem van, amivel még célba érhetek. De mi van akkor ha ebben megbukok? Akkor nem lesz kiutam, sem esélyem semmire.


2015. máj. 18. 01:53
 1/10 opened paradise ***** válasza:

Első szó ami beugrott,az a "bipoláris" volt,de nem hiszem,hogy az vagy,csak különböző dolgok,különböző reakciókat váltanak ki belőled.

pl. lehetsz önbizalom hiányos,de közben tudod,hogy egy szintnél azért jobban nézel ki.

Annyira nem vagy különc.

2015. máj. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igen lehetséges, sőt ennél mégcsak összetettebb személyiségeket ismerek, akik gerinctelenül bánnak másokkal, de valahol mégis igyekszenek eleget tenni annak érdekébe, hogy ne menjenek mások agyára, vagy ne képzeljék őket a világ legnagyobb patkányának. Egyetlen pozitív választás megváltoztathatja a saját magad által alkotott képedet saját önmagadról, amit nem más irányít, vagy nem a környezeted tesz azzá. Van, aki tehet arról hogy olyan, amilyen, de valaki nem, a kettő között nem nagyon van átmenet, ha igen, akkor az azért van mert részben saját maga, részben pedig más a felelős a saját személyiségéért. A személyiséged 3 fontos tényező alapján alakul ki. Egy adott környezetben való nevelkedés, a társaságod, a társadalom ahova beilleszkedsz, valamint a hobbiaid és szokásaid amikkel szeretsz foglalkozni. Az említett harmadik a belőled származó tő, amit csak az előbbi 2 tud másmilyenné tenni valakit több kevesebb erőfeszítéssel. A zöme rajtad múlik.
2015. máj. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezen én is tűnődtem....
2015. máj. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En is hasonlo 'problemakkal' kuzdok, mintha ket enem lenne, az egyik nemtorodom lusta otthonulos, a masik pedig aki ki akarna ebbol torni, uj dolgokat csinalni, tanulni, stb. Persze nem vagyok beteg, tudom az akaratomat iranyitani, sot ismerem a gyengeimet..csak az erossegeimet nem. Kicsit olyan erzes mintha a vilag gondja mellett sajat magaddal is folyton kuzdened kellene.
2015. máj. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tehát nem csak én vagyok felelős a személyiségemért, második válaszoló. Ez logikusnak tűnik.

Elsőnek - ha nem vagyok különc, akkor semmit sem érek.

Ha átlagos vagyok, akkor eláshatom magam élve, mert akkor nem tudok kitörni mostani élethelyzetemből, ami még a halálnál is tragikusabb lenne számomra.

Muszáj hinnem magamban.

2015. máj. 18. 07:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tűnsz összetettnek vagy különcnek.
2015. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem csak egyetlen lehetőséged van , de ne gondolj ilyenre, hogy belebuksz.
2015. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem írtam azt hogy különc vagyok. Magát ezt a kifejezést nem is én vetettem fel.

Engem csak az érdekel, hogy végre magamra találjak. De nem tudok, mert akadályozva vagyok ebben.

2015. máj. 18. 19:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, egy senki vagyok.
2015. máj. 23. 12:38
 10/10 A kérdező kommentje:
úgyis erre akartatok utalni
2015. máj. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!