Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy végre elégede...

Mit tegyek, hogy végre elégedett legyek magammal?

Figyelt kérdés

Eddig szegény lány voltam, alig voltak még csak ruháim is. Külföldre jöttünk, elkezdtem dolgozni. Felújítottam az egész ruhatáram, új szemüveget írattam, kontaktlencsét, rendbehozattam a hajam, vettem pár lélekmelegítő apróságot.

Megpályáztam egy még jobban fizető állást, egy csomó kirándulás van betervezve nyárra.

Valahogy azonban úgy érzem, hirtelen szakadt rám ez az egész, még nem tudom elhinni, és nem tudok beilleszkedni a normális életbe, maradtak a régi komplexusaim.


Mit tegyek?


21L


2015. máj. 18. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy türelmes önmagadhoz, és légy nyitott a kínálkozó lehetőségek felé, csak légy résen, de ne görcsölj.
2015. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várj. A berögzült agybaj csak lassan múlik. A kövérek is, miután lefogytak még sokáig ugyanúgy szoronganak, ugyanolyan gátlásosak. Közben olvass sokat, tanulj magadról dolgokat. Most például megtanultad, hogy a belső nyugalmunk valóban nem a külsőnk, vagy az anyagi helyzetünk függvénye. Neked bajod van magaddal, a világgal, amit eddig ráfogtál arra, hogy nincs pénzed utazni, kicsinosítani magad... most van, mégsem vagy boldog. Ezek szerint a probléma gyökere máshol van. Kaptál a szüleidtől elismerést, dicséretet kiskorodban? Volt valaha párkapcsolatod, ahol "harcolnod" kellett az elismerésért? Ezek csak tippek, nem vagyok pszichiáter... de neked nincs is szükséged szakember segítségére, csak merd végre elhinni, hogy értékes ember vagy, szemüvegtől, frizurától, fizetéstől függetlenül. Most kinyílt előtted a világ, élhetsz ahogyan akarsz, hát élvezd bátran.
2015. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!