Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ez az átlag? Lehetek...

Milyen ez az átlag? Lehetek magammal elégedett? Kicsit kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ebben az évben kezdtem a középiskolát egy erősebb gimibe járok, kolis vagyok. Eddig az átlagom, mindent beleszámítva, kerek négyes. Eleg nehéz (volt) megszokni ezt az új környezetet, főleg a kolit, sokat tanulok, de jelenleg csak négyes vagyok. Mindenki meg van velem elégedve, a tanárok, nevelők is mondják, hogy a négyes kilencedik elején jónak számít, meg kell szoknunk még az új helyzetet, tanárokat, iskolát, kolit. A szüleim is meg vannak velem elégedve, de én el vagyok szomorodva, mert tudom magamról, hogy lehetne ez sokkal jobb is. És lesz is, legalábbis én próbálok érte Minnél többet tenni. Szerintetek ez milyen átlag eddig? Meg lennétek vele elégedve? Köszi a válaszokat! :))

2014. nov. 13. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se olyan fergeteges. Én nagyon erős gimibe járok és 7.-ikben 4,8 körül volt az átlagom és ennek sem örültek. Most úgy tűnik jobb lesz a készségtárgyakat leszámítva (nem annyira érdekelnek) lehet hogy mindenből ötös leszek.
2014. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah és alig tanulok valamit.
2014. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Én középiskolában végig egyes-kettes tanuló voltam. Értelmetlennek találtam a tantárgyak többségét. Harmadikban 6 tárgyból buktam. Most 27 éves vagyok, olyan dolgokkal foglalkozom, amit az emberek 99%-a soha nem tudna felfogni vagy megtanulni és az átlag fizetés többszörösét megkeresem. Nem érzem úgy hogy lenne jelentősége, hogy hogyan teljesítesz diákként a mai oktatási rendszerben. Sokan 5-ös átlaggal is a Mc'Donaldsban végzik krumplisütőként. Én meg hiába voltam rossz tanuló most geometriai algoritmusokat programozok és optimalizálok egy építőmérnöki szoftverrendszerhez.


A középiskolai tananyag haszontalan. Inkább kezd el most tervezni a karrieredet és foglalkozz azzal!


27F

2014. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 4-es az nagyon jó, plusz, kihoztad a maximumot, szerintem simán lehetsz büszke is az eredményre, mert elérted.
2014. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2014. nov. 14. 06:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Középiskolában én a helyedben elsődleges célként azt adnám meg, hogy eldöntsem, mit akarok csinálni, és elkezdjek ismerkedni vele.
2014. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!