Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy Jon Bon Jovi eszméletlenül helyes? (Persze amikor még fiatal volt, de még szerintem most is jól tartja magát! )

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 16:49
 1/7 anonim válasza:
41%
csak te
2015. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most jobban néz ki.

80-as években olyan haja volt, mint anyámnak.

2015. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó pasi :) De a hangja is jó!
2015. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Már ne is haragudjatok, de valamikor lehet az volt.

Ma már csak egy vén szar, aki énekel.

2015. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Énszerintem még most is egy igazi Isten!! :3 (Mert a félisten az marad Pecy Jckson!! :'D)
2015. máj. 21. 19:37
 6/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon bejön:3 Imádom.
2015. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfi szemmel is jó pasi volt (bár nőies), és király testtel is rendelkezett. Ma már kell oda a sminkes még komolyabban, mint anno. Ha már kigyúrt énekesek. Talán a legfullosabb Marky Mark volt, a legérdekesebb a naturál alkata miatt Nick Jonas, aki nem gyúrta szét magát, de hihetetlen teste van. Amúgy énekesként nekem ők zérók, más könnyűzenei műfajokban utazom. Eminemet énekesként is nagyra tartom (bár távol áll a rap tőlem), és a vékony srác szépen kigyúrta magát az évtizedek alatt.
2016. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!