Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegenkedek ennyire az...

Miért idegenkedek ennyire az emberektől?

Figyelt kérdés
A korombelieknél pánikszerűen látom, hogy 20-30 évvel érettebbek nálam, de legtöbbször a nálam fiatalabbak is. Családjuk van, vagy legalább együtt élnek a párjukkal, vagy ha más nem akkor albérletben "kempelnek". Kocsit vezetnek, van baráti közösségük meg hasonlovak.
2015. máj. 22. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "pánikszerűen látom"?

Szerintem magaddal vannak gondjaid, nem az emberekkel. Nem irtad le, hogy Te magad szeretnel-e mar csaladot, kocsit vezetni, stb...tehat most Te ezeket normalinak talalod vagy furcsa ha valaki alberletben lakik?

Mennyi idos vagy?

2015. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pánikszerűen látom, mert ezeket a "társadalmilag alap" dolgokat nekem kéne átélnem kötelezően hogy egyáltalán be tudjak szociálisan illeszkedni a társadalomba, de ezek hiányában sokan lenéznek és nem nézik, hogy miért nincs nekem ez, csak azt, hogy nincs.


Magammal bajom nem tudom, hogy van-e de az tény, hogy az embereknek bajuk van velem, legalábbis ezt veszem észre. Igaz, a kommunikációm sose fejlődött ki.


Furcsának találom, hogy ezeket valaki eléri, mert ez azt jelenti, hogy felnőtt az illető, ami pedig azt jelenti, hogy én továbbra is a gyerekkorban rekedtem.


Már 10 éve 16 éves vagyok a szó valamilyen értelmében, mert körülbelül egy évtizede ezt a szintet tartom a környezeti hatások miatt és képtelen vagyok felnőni mert nem tudom hogyan kell.

2015. máj. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!