Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti meg szoktatok tartani egy...

Ti meg szoktatok tartani egy bizonyos távolságot idegen emberektől?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokszor előfordul velem, hogy állok pl. a buszmegállóban, erre egy ember odajön mellém, nézegeti a menetrendet, közbe egyre közelebb jön hozzám és már kb a seggemben van, én meg nem győzök mindig egyre távolabb menni, mert így lépked közbe utánam o.o Meg valamelyik nap is tökre felidegesített egy csaj reggel, ugyanis álltam a megállóban, jött a villamos, odaálltam az ajtóhoz, erre a csaj fogja magát és odaáll mellém úgy, hogy a teste teljesen hozzám simult és az arca is alig volt vagy 10-15 cm-re az enyémtől o.o Én meg így picit meglöktem a kezemmel, hogy vegye már észre magát, erre még közelebb jött ._. Szerintem amúgy csak azért csinálta ezt az egészet, mert ő akart leghamarabb felszállni, de akkor is olyan idegesítő volt, hogy így hozzám dörgölőzött..Legszívesebben ráordítottam volna, hogy takarodjon már arrébb basszus >.<

Az ilyen emberek nem érzik magukat kínosan ilyenkor? Én valamiért még a barátaimmal való beszélgetés közben is megtartok egy olyan fél m távolságot, egy idegen embertől meg minimum 1 m-re állok meg, ha épp lehetőségem van rá. Nekem lesülne a pofámról a bőr, ha egy buszmegállóban így belemásznék mások arcába xd

Ez a távolságtartós dolog csak az én hülyeségem?


2015. febr. 26. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem, de helyzet függő. A reggeli tömött metrón nyilván nem tudod megőrizni a személyes tered.
2015. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Közlekedésben még csak rendben, tömöttek a járatok.

Engem az borít ki, mikor jönnek az intim pisták, és a tágas irodában, akárhol, 30 cm-re másznak beléd, és beszélnek bele a képedbe. Sokszor hagymásan, rossz lehelettel. Még jobban kiakaszt, hogy még hozzád is érnek. A válladra teszik a kezüket, vagy átölelnek egy pillanatra. Hideg kiráz, nem vagyunk haverok.

2015. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jézus :D Azért az ölelkezős elég perverz szerintem xd
2015. febr. 26. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha lehet, legalább 50 métert.
2015. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Velem is van ilyen.


Múltkor egyedül állok a nagy villamos megállóban, semleges területen. Nem voltam a menetrend/kuka közelében, nem volt a fejem felett plexiüveg, csak állok. Jön egy pasas, megáll a végén. Meglát, és basszus odaáll mellém. Nem szól semmit, csak áll. Én elindulok jobbra, jön ő is, megyek vissza, jön utánam. És ilyen nem egyszer történt már.


Azt is utálom, amikor valaki néz. Ilyenkor visszanézek, és tartom, amíg el nem kapja a tekintetét. Normális emberek ezt teszik. A szociopaták néznek tovább. Vagy amitől teljesen idiótának néznek ki, ha közben nyomogatják a telefonjukat. Nyomja, felnéz rám, nyomja, felnéz. És nemcsak szétnéz a világban, a szemembe bámul. Annyi sok creep van, hogy az nem igaz.

2015. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem. Nehéz a személyes teremet megtartanom és valahogy mások ezt nem érzik, hogy távolságot kéne tartani.
2015. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még az ismerősöktől is tartom. Kivétel a nagyon közeli barát és a család.
2015. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezért utálok buszozni.
2015. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt már hogy közelebb mentem mint ahogy általában kényelmes lenne, de az azért volt meett nagyon szimpatikus volt a másik.
2015. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, örülök, hogy mások is így látják :)
2015. febr. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!