Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Mit szóltok ahhoz ha egy...

Nők! Mit szóltok ahhoz ha egy férfi "beszólogat" nektek az utcán (pl. de csini vagy babám stb. ) a hátatok mögött?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Nem vagyok egy átlagos nő.

180cm vagyok és fitnesz versenyző/modell.

Öltözködésem, és megjelenésem is eléggé feltűnő.

Néha beszólnak, vagyis csak próbálnak, mert ugye aki nem tud kezelni egy ilyen helyzetet, az ne is menjen utcára.

De más ha a pasim is ott van.

Béla 197 cm, erőemelő a kis macikám, és imádja az ilyen mazsolákat, akik beszólogatnak.

2015. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen, de ha ilyet tapasztalok a nők esetében 98% -a levegőnek nézik ilyenkor a férfit.
2015. máj. 22. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy szuper modell mégis többször is megszólítottak már így,szóval tudnék erről mesélni.Legutóbb az egyik srác elállta az utam és egy mosoly kíséretében megdícsérte a külsőm.Én komor arccal bámultam rá mert siettem,ő pedig épp feltartott.De nem egy bunkó teremtménynek neveltek...ezért nyugodtan megkérdeztem hogy el állna-e az útból mert sietek.Végül elengedett de aztán az arra járó tömeg is hallotta ahogy utánam kiáltja hogy legalább a számom adjam meg. Erre vigyorogva hátra fordultam és azt mondtam hogy nem.A barátai pedig kinevették szegényt.
2015. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
....Szóval a kérdésedre válaszolva,nekem nincs ezzel semmibajom amíg normális,kultúrált módon szólítanak meg.De én sosem szoktam némán elballagni ilyenkor.:)
2015. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Nos velem történt egyszer hogy mentem az utcán mire egy 35-40 körüli férfi beszól hogy "Helo jól nézel ki".Én 19 vagyok.

Nagyon fura volt,már azt hittem pedofil hajlamai vannak.Szótlanul elhúztam.

2015. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

(Utolsó, a pedofilok serdületlen gyerekekre buknak. Te 19 évesen már kiskorú sem voltál, szóval ne dobálózz olyan szavakkal, amiknek nem ismered a jelentését.)


Nem igazán érdekel, hogy ki mit mond. Sőt, sokszor észre sem veszem, ha valaki hozzám szólt. Nem tulajdonítok nagy jelentőséget neki.

2015. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem intelligens férfi nem szokott ilyeneket kiabálni egy lánynak/nőnek. Nekem is van, hogy nagyon tetszik egy lány az utcán, de eszembe nem jutna utána kiabálni :D Milyen primitív dolog ez már...


Intelligens nő pedig nem foglalkozik ilyenekkel. Én még olyat nem láttam, hogy ez egy normális lánynak bejött volna és leállt volna egy ilyen férfival.

2015. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én semmit max azt mondom persze vagy hagyjàl màr :P

ma reggel azt mondtàk hmm de jól nézel ki ma is..

a lànyom tàncprobàjàn meg hu de jo hasad van vagy mi..de gyors ràkontràztam nézze meg lànyomé milyen kockàs..

nem hiszek az ilyen bokoknak meg "nekem bejön tetszik az öltözködési stilusod..stb"


Bàr bevallom most jot tesz pàr ilyen kedvesség miutàn kiderült a férjem a hàtam mögött becsajozott ..

2015. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mosolygok.
2015. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tessék ma elég sok ilyet bevonzottam..itt kommwnteltem erre mikor hazaértem egyik lako elàlta az utam és mondott vmit vmi àllot gatyàrol de nem értettem aztàn kinyögte régen ő is karatezott..ledig ujjabban n karateruhàba jövök meg azt se tudom honnan tudta hogy jàrok..
2015. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!