Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Merre vagytok EMO-sok?

Merre vagytok EMO-sok?

Figyelt kérdés

Van itt aki EMOs vagy volt?

Mi alapján letettek ilyenek?

Tényleg depressziósok vagytok(miért?) vagy csak a stílus kedvéért vagytok ilyenek?



2015. máj. 24. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem már kipusztultak. Az olyan 5-6 éve volt menő.
2015. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Kinövik. Ismertem egy csajt. Mostmár kimeri teni a keresztnevét facen. Még 4-5 év és lehet éretté válik egy normális kapcsolatra is. Netalántán 28-30 éves korába elkezdi érdekelni a konyha stb...
2015. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

Úristen....

Talán a temetőben 1-2 vel biztosan összefutsz

2015. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

- Hány emós kell egy villanykörte kicseréléséhez?

- Nem cserélik ki, csak ülnek a sötétben és sírnak.

2015. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Mínusz 5-6 év és itt vannak.
2015. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Az Emosok akikről te beszél csak divatból lettek azok.Igazából semmi bajuk nincs csak jól esik nekik sajnáltatni magukat.
2015. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Én "voltam", most már a külsőmből visszavettem.

Külsőre is, belsőre is azonosultam a stílussal. Kb 11 éves korom óta megőrülök a fekete színért, a színes vagy épp koromfekete hajszínért, imádom a piercingeket és tetoválásokat. A rock, hardcore... zene a mindenem, ha nem lenne/lett volna nem tudtam volna miből erőt meríteni. Én sose azért voltam levert vagy letört, mert az az emo hanem, mert mindig mindenhol kívülállónak éreztem magam, úgy éreztem sehová se tudok beilleszkedni, nem voltak igaz barátaim, úgy éreztem soha senki nem ért meg, nem érdeklődtem semmi iránt.. A külsőmmel ezt fejeztem ki persze voltak hátrányaim is ebből, de nem érdekelt. Manapság, hogy dolgozó és felnőtt lettem tisztában vagyok azzal, hogy azokat a külsőségeket nem feltétlenül engedhetem meg magamnak, de próbálok hű lenni magamhoz.

23/L

2015. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

"Merre vagytok EMO-sok?" Itt vagyok :D 15/L emó(sokk nélkü)

"Van itt aki EMOs vagy volt?" igen én

"Mi alapján lettetek ilyenek?" Ezt a kérdést egybevonom az utolsóval is naszóval:


Madárcsicsergős nyári délután volt mikor...á nem. Ez nem ilyen hirtelen dolog. Az emóvá válásom még folyamatban van...

Sokat olvastam az emóról és nem igazán értettem a mibenlétét...van egy csapat ember akik a boldogtalanságot keresi és a halált(?) nem...ez így nem állt össze...


Aztán olvasgattam itt is a kérdéseket és sok válasz így hangzott: "Ezt csak egy igazi emó érezheti"...megijedtem hogy akkor esetleg pózer vagyok? Mivel néha jó kedvem volt és nem akartam minden áron meghalni...


Aztán ahogy lassan magamévá tettem a stílust megértettem.


Nem menőzésből járok feketében, hajtom le a fejem mikor az utcán járok, engedem le a hajam és takarom el vele az arcom, dugom be a fülem zenével...nem pózerségből húzom magam össze és teszem zsebre a kezeimet...hanem mert biztonságot ad....


Számomra ez a stílus nem a depresszióról szól. Hanem az őszinteségről. Őszinte vagyok magamhoz, nem kell megjátszanom a jókedvet. Sem színlelnem semmit. Számomra a stílus felmentést ad minden kétszínű dolog alól. Nem azt jelenti hogy nem vagyok boldog. Dehogynem. Mindenki a boldogságot keresi...számomra a boldogság az, amikor egy fárasztó nap után a kedvenc bandám énekese a fülembe ordítja hogy nem adhatom fel...olyankor lehunyom a szemem kifújom a levegőt...megnyugszom.

És erős leszek elviselni a megalázást is :)


Kicsit hosszú lett :'D bocsesz

2015. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Ez a stílus kb 5-6 évvel ezelőtt volt kemény fél évig divat, ennek ellenére még manapság is sírnak egyesek, hogy "jaj mennyi emós van, stb." Rengeteg helyen jártam Budapesten is, Bécsben is, stb. Sehol egy darab emóst nem láttam.
2015. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

9-es pedig vannak!

Nyissátok ki a szemeiteket jobban én múltkor Balaton-Füreden láttam egyet

Ám 14/l/emogirl/

Kérdező nem vagyok depis talán épp hogy belecsúszom de még nem vagyok az. Ám az emo az nem az érvagdosásról szól és nem is a nagyon mély depresszióról, hanem kicsit érzékenyebbek vagyunk mint mások.

2015. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!