Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Merre vagytok EMO-sok?

Merre vagytok EMO-sok?

Figyelt kérdés

Van itt aki EMOs vagy volt?

Mi alapján letettek ilyenek?

Tényleg depressziósok vagytok(miért?) vagy csak a stílus kedvéért vagytok ilyenek?



2015. máj. 24. 22:23
1 2
 11/17 anonim válasza:
A Nyugati pályaudvaron általában lehet látni.
2015. júl. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 sveronikaeva válasza:

Én azt hiszem most a szobámban vagyok ha ez megfelelő válasz

(És emos vagyok) de néha ki is szoktam menni ;)

2015. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia én itt vagyok.

Kiskorom óta szerettem filózni és mindig nagyobb volt az érzelmi inteligenciám. Kb ennyi a történetem :)nem vagyok depressziós,max a rockbandánál mondom azt h az vagyok rajongóként

2015. aug. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek Emo-sokat, igaz, már nem mindegyik néz ki úgy, ahogy régebben, de ez nem azért van, mert már nem önmaguk, csak legtöbbjük már ilyen huszonakárhány éves és itthon még mindig ott tartunk hogy a piercinges/tetkós/színes hajú embereket extrémnek tartják és nem veszik komolyan, de ettől még ugyanazt a zenét hallgatják és ugyanúgy gondolkodnak. Egyébként az Emo-sok, már akiket ismerek, meg más ilyen alter arcok a legértelmesebb és kedvesebb emberek közé tartoznak, akik empatikusak stb. Nem úgy, mint az olyanok, akik olyanokat mondanak, mint egyes válaszolók a kérdés alatt...:)
2016. jún. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%

Réges rég kihaltak, már nem divat.

Bár tök jók voltak hogy sztereotípiákat csináljanak a mentális betegségekből, egyedüli dolguk amit veghezvittek az ez, meg mindig benne van a köztudatban, ha valaki beteg, bantalmazza magát, akarmi, az mar rogton biztos felvette azt a stílust.

Röviden elítélem a stílust, mert szerintem kifiguraz egy igenis nagyon komoly dolgot, es összemossa az elkényeztetett tinipnak hisztijevel, szinjatekaval.

2017. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Emo-sok tehát már vannak elegen, szerintem dilisek. Ne legyen az senki, taszítják az embereket.
2017. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az emosok 90%-a nem volt depresszios és nem vágdosták magukat.Ez is egy olyan divat mint most ez a "supreme" vagy ez a "$UICIDEBOY$" vagy régebben "swag yolo obey powa" de még lehetne rengeteg ilyen stílust felhozni pl tektonik stb.

5-6 év és ezek se lesznek sehol.

Az emo stílus is csak egy divat volt pár előadóval.

Akik akkor szerették ezt a stílus vagy kinőttek belőle vagy a társadalom elvárja tőlük a változást.Érted munkahelyre nem mehetsz hosszú vasalt hajjal stb.. :D

Azt azért megjegyezném hogy a scene/emo csajok jól néztek ki.

Egy "ex" emo.

22f

2018. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!