Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki tudná nekem elküldeni ezt...

Ki tudná nekem elküldeni ezt a tesztet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! CPI tesztre lenne szükségem, de sehol sem találok. Hol tudnék letölteni egyet? 300 vagy 480 kérdéses, de bármiylen jó lenne! Köszi szépen!

2015. máj. 25. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez nem így működik, hogy valaki elküldi... Van jogosultságod ilyen tesztet használni? Mihez kell neked egyáltalán?
2015. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs jogosultságom, csak azthittem ez publikus. Csak szimplán kiváncsi lennék rá, mert anno töltöttem ki, és az jött ki hogy önbizalomhiányos vagyok és most újból ki szerettem volna tölteni itthon. :)
2015. máj. 25. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:

A pszichológiai tesztek nem olyanok, mint amiket az ember a magazinokban olvas. Szakember kell hozzá, mert a kiértékelés sem csak a pontok összeadásából áll, érteni kell azt, ami mögötte van. Ráadásul "egy teszt nem teszt", tehát nem lehet belőle messzemenő következtetéseket levonni.


Az önbizalom hiánya pedig olyasmi, amit pszichológiai teszt nélkül, magadtól is tudnod kell :D

2015. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, épp ez a gond hogy én egyáltalán nem érzem magam önbizalomhiányosnak.:)
2015. máj. 25. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne hallgass egyetlen tesztre :)
2015. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is, csak ahova kellet, ez miatt nem vettek fel.:(
2015. máj. 26. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Hova kellett? Ezt az egy tesztet töltették ki veled és ez alapján döntötték el, alkalmas vagy-e? Azért az elég durva...
2015. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendőrség..igen volt ez, iq teszt(raven),beszélgetés és orvosi. minden tökéletes volt, az átlagnál jobb, de hát mégis..
2015. máj. 28. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!