Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy egyes...

Az miért van, hogy egyes esetekben a gyerek "csúnyább" mint a szülők?

Figyelt kérdés
Bocsánat, de ezt nem tudtam "szebben" kifejezni
2015. máj. 25. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Genetika szóra keress rá..
2015. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van itt egy érdekes eset: a férj beperelte a feleségét, mert csúnya gyermeke született:

[link]

2015. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a gyerek nem csak a szülőre hasonlíthat. A nagyszülőkre vagy távolabbi felmenőkre is. Na meg nem a szülő mása, hanem a szülők kombinációja.

De fordítva is előfordul. Ismerek egy testvérpárt, a lány nagyon szép, a fiú nagyon helyes. A szüleik kifejezetten rondák.

2015. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer egy doktor néni azt mondta, egy ilyesmi beszélgetés alapján mint a kérdésed, hogy az ő tapasztalata szerint két csúnya embernek születnek a legszebb gyerekei, és ez igaz:D

És mivel igaz, így a fordítottja is: két szép embernek, meg csúnya gyereke.

2015. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy az állatoknál egyformán néznek ki :)
2015. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes. Nekem anyukám nagyon szép, mindig mindenki áradozik, hogy milyen gyönyörű. Apukámba az összes lányosztálytársam szerelmes volt. Én nemhogy átlagos nem lettem, de kifejezetten előnytelen a megjelenésem. Mindkét ágról bennem jöttek ki az előnytelen tulajdonságok, amik meg vannak nagyikban, nagynénikben, nagybácsikban. Bennem mindegyik előjött koncentráltan. Nagy orr, nagy fej, görbe láb, gerincferdülés.
2015. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!