Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ciki/fura, hogy a pszichopa...

Az ciki/fura, hogy a pszichopata kategóriájú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Vicc nélkül, a minél betegebb és elvontabb gondolkodású lányok tetszenek, valami vonz bennünk. Persze nem a sárga házból származó gyogyósokra gondolok. Remélem értitek. Személy szerint engem is vonz a vér és a hasonlók és ezt keresem egy lányban.

2015. máj. 25. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kezeltetni magad, én is több emberen észrevettem már ezt.

Azt gondolhatod mennyivel izgalmasabb egy ilyen lány mint a többi nyafogós. Meg biztos néztél valami jó akciófilmet amiben egy szexi csaj cigánykerekezve lövöldözött.

Viszont a valóságban ezek traumákban élő lányok, akik a külvilágtól annyi fájdalmat kaptak, hogy ilyen világnézet alakult ki bennük.

Szóval ha egy ilyen Tomb Raider típus tetszik akkor nincs gáz, viszont ha valami kutyakínzó sátánista vagy otthon gyűlölködő és mindenki halálát kívánó nő, akkor már gondok vannak.

2015. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
engem főleg az ilyen animés notice me senpai kategória tetszik
2015. máj. 26. 00:29
 3/3 A kérdező kommentje:
yandere
2015. máj. 28. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!