Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hmmm mit tegyek ha egy elmebet...

Hmmm mit tegyek ha egy elmebeteg pszichopata csaj nekem rontott? (Fura meg ciki, tudom de ez van. )

Figyelt kérdés

Hát én nem sok vizet zavarok és igyekszek el lenni a suliba, azonban megtalálnak engem ez elmebeteg faxkalapok. Na leírom rövidbe mi a szitu amúgy tudom, hogy ciki.

Na szal összekaptam valakivel valami semmiségen (nem mondok neveket) erre mondom: nem kellene úgy beszélni mint egy putris cigány... jó erre azt mondta h meg fog verni, NEVETTEM. és letiltottam a gexibe. Erre ma megyek hallgatom a zenét valaki belem rúg hátulról meg el kezd ütlegelni, ránézek fagyosan továbbmegyek erre anyámat szidja majd visszafordulok (de már nem voltam nyugis a matek miatt): elmebeteg...


ezzel mit kell tenni a jövőbe, egy helyre járunk suliba és nekem nem kellene az, hogy ez a közveszélyes alak megkéseljen vagy ki tudja mi...



2013. máj. 27. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elgondolkoztam...Hány évesek vagytok? Ez lényeges.

Mert az ovisok és a kisiskolások szoktak egymással csúfolódni és verekedni, a későbbiekben ezt már illik kinőni.De tényleg.

Sajnos manapság egyre több az ideges tüneteket produkáló gyermek és kamasz. Szörnyű, amikor már egy 10 évestől is azt halljuk, hogy megvertem a másikat, mert felidegesített.Nem biztos,hogy idegbeteg az illető, lehet ő még teljesen normális átlagember, csak rosszul van nevelve, és érzékenyen érintette, amit mondtál neki, és ez olyan lavinát indított el nála, amire sajnos manapság elég sok példa van. Az én fiaim általános iskolába járnak, de ilyen szituációban már nekik is volt részük. A gyerekek nagy része csúnyán beszél, verekedést provokál, a másik anyját szidja stb.

Nekik is csak azt tudtam tanácsolni: kerüljék az ilyen helyzeteket, személyeket. Véletlenül sem beszéljenek a másikkal csúnyán, sértően, provokálóan. Ők maguk sem reagáljanak a sértegetésre, provokálásra,anyázásra.

A te esetedben rosszul tetted, hogy megsértetted a másikat, lecigányoztad, és még ki is gúnyoltad, ezzel jól felbőszítetted, és kihoztad belőle a legrosszabbat. Ilyen esetekben tanuld meg a véleményedet másképp előadni, sértés helyett inkább legyen viccesen irónikus, de nem provokáló. A további támadásokra légy higgadt, közömbös, így az ilyen könnyen provokálható alakok békén fognak hagyni téged.

2013. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. hasonlat


2. igaz, egyesek félre lettek nevelve. :P EZ White trash

2013. máj. 27. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is ritka, hogy valaki saját magáról kérdez ebben a kategóriában :)
2013. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Heee? Nem rólam van szó :D de végül én kaptam, f.szrázók :D nem érdekelnek mostmár...
2013. máj. 28. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Olvasd vissza miket írsz , Te gyerek. Te beteg vagy. Szólj anyádnak, hogy beszélgessen veled.
2013. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!