Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Többi lent

Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Csúnya vagyok és ezt nem tudom elfogadni, nem akartam ezt írni, de depressziós leszek tőle. Többen is szóvá tették úgy, hogy nem is kérdezte őket senki. Nem küldök képet. Többszöris volt már emiatt kiborulásom, de vígasz képpen csak azt tudták mondani, hogy szép a szemem, még egy tanár is! De azzal még is mire tudok menni vele(?)! Lány vagyok.

2015. máj. 26. 19:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nem csak mondták, hanem úgy is van.:)

Biztos van benned valami elfogadható. És nem csak úgy mondom. Tényleg.

2015. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Másnak is van kék szeme, nem csak nekem, még nagyobb is. De mit ér egy, ha csak a szem-tegyük fel- szép?
2015. máj. 26. 20:48
 13/18 anonim ***** válasza:
számomra pl fontos a szem...
2015. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mostmár kaphatnék segítséget is?
2015. máj. 26. 21:40
 15/18 anonim ***** válasza:

mondjuk gondolj bele abba, hogy fiatal vagy, ami tutira erény (hányan szeretnének fiatalok lenni...)

vélhetőleg nem vagy beteg (gondolom, mert akkor azzal foglalkoznál, és nem ezzel. hányan szeretnének egészségesek lenni).

szerintem megvan minden testrészed, tudsz járni, futni, mozogni.

tudsz írni, jártál iskolába.

stb. stb.

van egy csomó dolog, ami a tiéd, csak meg kell látnod.

azt nem hiszem egyébként, hogy olyan csúnya lennél.

de ha mondjuk az is vagy: én sok csúnya embert ismerek, akik boldog párkapcsolatban élnek. még nagyon kövéreket is, akik nem kövér emberrel élnek együtt.

szóval a lényeg, ha csúnya vagy, ha nem, van helyed a világon, és ha akarod, megtalálhatod a boldogságot.

2015. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Amit az átlag (az utcán az emberkék) szépnek tartanak, az a médiából jövő agyon retusált r*b*nc összkép..:D

Valszeg anyud is köztük jár és az az agyoniskolázott tanárod is.

A diákokról nem is beszélve kiknek a 70%-át lekéne hányni az undorító természetük miatt.

A lényeg hogy ne hagyd hogy ezek az emberek itéljenek meg és te magadat se mérjed az ő szemszögükből nézve.

Egyéni vagy és különleges. (mindenki az) hogy mihez kezdesz ezekkel az erényeiddel az rajtad áll.

Nah léptem edzeni..szia..:D

2015. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az anyám nem divatmajom, ő síkhülye, nem bír öltözködni se, a tanárom értelmes tud lenni és nem divatmajom (néha nagy házisárkány).
2015. máj. 28. 20:37
 18/18 A kérdező kommentje:
A diákok azon a szinten vannak, mint anyám, nem éri el a 20-as IQ-t.
2015. máj. 28. 20:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!