Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Többi lent

Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Csúnya vagyok és ezt nem tudom elfogadni, nem akartam ezt írni, de depressziós leszek tőle. Többen is szóvá tették úgy, hogy nem is kérdezte őket senki. Nem küldök képet. Többszöris volt már emiatt kiborulásom, de vígasz képpen csak azt tudták mondani, hogy szép a szemem, még egy tanár is! De azzal még is mire tudok menni vele(?)! Lány vagyok.

2015. máj. 26. 19:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy nem csak a fejemet, de az egész testemet nem tudom elfogadni, undorodom magamtól.
2015. máj. 26. 19:50
 2/18 anonim ***** válasza:
Gondolkodj másképp! Az hogy nekik nem tetszel nem baj majd lesz olyan akinek igen! Amúgy meg szerintem mennyél pszichológushoz az segítene... Hány éves vagy?
2015. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem csak nekik nem tetszek, mindenki másnak sem, a saját anyám is megmondta, az utcai emberek a képemhez vágták, hogy milyen vagyok. Nem kell ide pszichológus, már túl vagyok egy depresszión amin ÉN segítettem ki magamat, csak önértékeléssel van a baj, amin nem hiszem hogy tudna segíteni, max begyógyszerez és "szép" vagy és viszlát. A kor az tök mindegy.
2015. máj. 26. 19:58
 4/18 anonim ***** válasza:

A szépség viszonylagos dolog. Valakinek ez a szép, valakinek az. Látod, azt mondták, szép a szemed.:)

Az, hogy az utcán beszólnak az az emberek nagyfokú köcsögségére vall. Ha valakinek nem tetszel, ne nézzen rád. Anyukádat meg nem értem... Hogy mondhat ilyet a lányára?

Egyébként sem csak a külső számít...

2015. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy önbizalmat próbálsz belém lehelni, de attól hogy azt mondták, hogy "szép" a szemem, lehet nem is mondtak igazat csak kínukban nem tudtak mást mondani.
2015. máj. 26. 20:09
 6/18 A kérdező kommentje:
Az meg hogy hogyan mondhatott ilyet az anyám rám, azt ne boncolgassuk.
2015. máj. 26. 20:10
 7/18 anonim ***** válasza:
De a pszichológus helyre tudja rakni az önbecsülést higgy nekem...
2015. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem kell pszichológus, higgy nekem. Ha lenni mibe kapaszkodnom, ha lenne valami elfogadható bennem, megtudnám oldani a helyzetem, de így...
2015. máj. 26. 20:21
 9/18 A kérdező kommentje:
*lenni
2015. máj. 26. 20:22
 10/18 A kérdező kommentje:
* lenne
2015. máj. 26. 20:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!