Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális, hogy ilyen...

Ez normális, hogy ilyen srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

Engem sosem érdekel a súlya,vagy a teste,csak,hogy olyasmi arca legyen,mint Peetanak az Éhezők viadalából. Én sem vagyok egy gyönyörű nádszál de egyszerűen annyira tetszenek az ilyen fiúk. Ez gáz?:/

L15


2015. máj. 27. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, majd kinövöd ezt a hülyeséget.
2015. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene kinőnie? Szerintem semmi extra nincs a srác arcában.
2015. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 15 év fölött jó esetben már nem úgy választ az ember párt, hogy " olyasmi arca legyen,mint Peetanak ". Nem baj, hogy most így gondolkodik a kérdező, ez életkori sajátosság, de később már nem így lesz. Sokkal fontosabb, hogy valaki megbízható, kedves, stb. legyen, mint, hogy kire hasonlít.
2015. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Sokkal fontosabb, hogy valaki megbízható, kedves, stb. legyen, mint, hogy kire hasonlít."


Ez belemagyarázás. A kérdező csak annyit írt, hogy az ilyen srácok jönnek be neki külsőre. Ami meg a megbízható kedves stb. dumát illeti, te ezt a nyálas szart el is hiszed, még gyakran azoknak a nőknek se fontos ez, akik családot szeretnének alapítani.

2015. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 Én 34 éves vagyok és már régóta házas, a volt párjaim között semmi külső hasonlóságot nem tudok felfedezni és a környezetemben is ezt látom. Ha neked ez nyálas maszlag akkor legyen neked, szerintem a világ egyik legtermészetesebb dolga, sokan vagyunk és sokfélék és nem feltétlen aziránt az ember iránt kezdünk érzelmeket táplálni, akinek ilyen, vagy olyan az arca.
2015. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!