Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy csak az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak az idősebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Ez elég hosszú és zavaros lesz de megpróbálom megfogalmazni. Szóval 18 éves lány vagyok. Már észrevettem, hogy mióta elkezdtem érdeklődni a pasik után kb 6-7.-es korom körül már akkor is az idősebbek jöttek be pl 20 évesek. Ez azóta sem változott persze vannak korombeli fiúk is akik tetszenek, de velük nem tudnám elképzelni magam.Éretlennek, komolytalannak érzem a fiatalabb fiúkat. Csak egy idősebb 25+-os pasit tudok elképzelni magamhoz, mert úgy érzem ők értékelnek. Régebben még a legjobb barátnőm apukája is tetszett vele nagyon jó a kapcsolatom még most is. Több kalandom is volt idősebb férfiakkal sőt az eddigi kavarásaim 90% idősebb férfi volt(24-27-29...stb.). Volt egy akivel többször is össze-össze futottunk és vele éreztem magam önmagamnak, nyitottnak. Előbb választanék egy idősebb pasit aki esztétikailag nem tetszik annyira mint egy fiatal álom kinézetű fiút. Többen mondták, hogy biztos apa komplexusom van, de utána néztem és semmi olyasmi nem történt velem, hogy az legyen. Együtt élnek a szüleim az ő kapcsolatuk is nagyon jó és az én kapcsolatom sem rossz az apukámmal. De ez normális? Vagy hol kereshetnék ilyen pasit? Lenne olyan férfi aki komoly kapcsolatba bonyolódna egy 18 éves lánnyal?

2015. máj. 25. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb férfiakra buksz.Ennyi.

Nekem is mindig a legtöbb barátnőm nálam idősebb volt.. :)

1-2 volt velem egykorú csak.Nekem is minden oké szüleimmel szóval nem komplexus + jelenlegi barátnőm pszichológus ,ő is megerősített ebben.Egyébként ő 36 és pedig 23 éves vagyok.

Szóval nyugi semmi bajod nincs :)

2015. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*én pedig
2015. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Lenne bizony,de a kérdés az,hogy te ennyi idősen tényleg komoly kapcsolatra vágysz vagy inkább csak kavargatnál?
2015. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Igen, normális. Én 21 vagyok, és látom, hogy a korosztályom nagy része siralmasan éretlen. :D
2015. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Igazából érthető ez.
2015. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Még nem volt komoly kapcsolatom, mert nem éreztem késznek magam rá, ezért mindig csak kavargattam, de most úgy érzem, hogy már egy biztos pontra lenne szükségem és biztonságot szeretnék, ezt meg a fiatal fiúkban nem találom meg. :/
2015. máj. 25. 22:36
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez nem korkülönbség. :P De most tényleg, a legtöbb 11 év plusz volt. Az nemigen lehetne az apád. :D

Most csak azért fura kicsit, mert a 18 éves egy kicsit fiatalka egy komoly kapcsolathoz egy 25 pluszosnak, de még 2-3 év, és szerintem abszolút pálya leszel nekik, ne aggódj szerintem.

21 L

2015. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Normális... ;-)

39f.

2015. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A napirendünk egyeztetésével nem lenne nagy probléma? Én még tanulok és fogok is egy darabig...
2015. máj. 25. 23:02
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a korodbeli lányok... Hol itt a gond? 30/F ;-)
2015. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!