Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről? (...

Mi a véleményetek erről? ( Benedict Cumberbatch politikusnak képzeli magát)

Figyelt kérdés

[link]


Az én véleményem, hogy neki is megvolt az esélye, hogy politikus legyen, de ha ő nem ezt választotta akkor ne csináljon ilyeneket. Már azt is gyűlölöm, ha hírességek egy bizonyos párt, politikus MELLETT kampányolnak, de ELLENE már tényleg nem normális! Ekkora rajongótáborral a háta mögött ez nem becsületes... Most akik vakon rajonganak érte, esetleg gyerekek is, akiknek halvány fogalmuk sincsen a politikai dolgokhoz azt fogják hinni, hogy ők is ezen a véleményen vannak és esetleg e szerint cselekszenek. Egyébként abban amit mond én is egyetértek, de ha mindenképpen tenni akar valamit, akkor szavazzon ellene és ennyi. Szerintem amit csinál az nem tisztességes.


Nektek mi a véleményetek? :)



2015. máj. 27. 12:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

miért ne lehetne véleménye?

ezt csinálja fél hollywood, az összes nagy szinész kampányol egy elnök egy párt ellen vagy mellett. Miért ne tehetnék? ők is választópolgárok

2015. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Pont ez a lényeg. Nem tehetik, nem helyes... Legalábbis erkölcsileg. És én Benedictet alapvetően szeretem, valamint tehetséges színésznek tartom, de ezt nem kéne...


Pontosan ők is választó polgárok, ergo szavazhatnak névtelenül a szavazó fülkében, de az nem az ő feladatuk, hogy másokat Befolyásoljanak. Ez olyan mintha neki lenne egy csomó "bónusz" szavazata, csak mert ő híres. Lesznek akik csak miatta "változtatnak" az erzelmeiken és ezt Ben is tudja, meg az összes híresség aki ezt műveli.

2015. máj. 27. 13:17
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg helyes. Ha valaki annyira gyökér, hogy miatta változtatja meg a véleményét, akkor annak úgyis mindegy.
2015. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a problémád? A Liberty az egy polgári jogokkal foglalkozó civil szervezet, ennek a kampányát támogatja ezzel a videóval. A kampány nem valamelyik párt, hanem egy konkrét törvényjavaslat ellen irányul.


De különben bármelyik párt mellett vagy párt ellen is ugyanúgy joga lenne a véleményét elmondani minden színésznek, mint mindenki másnak is.

2015. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak az a baj, hogy a legtöbb ember annyira "gyökér" és ez lehetne mentség az ilyen sztárok számára, de ezt ők is tudják... És ez szerintem sértő a rajongókra nézve, csak a legtöbb nem tudja felfogni :D Persze most gonosz vagyok, de nem az én rajongóim. Viszont Bennek tisztelnie kéne őket.


Minden esetre azt is megértem, ha valaki ezt másképpen gondolja és nem lát ebben kivetnivalót, azért én továbbra is úgy gondolom, hogy Benedictnek nem kéne ennyit politizálnia (elég sokat csinálja és sokszor teljesen meggondolatlan dolgokat mond), de főleg nem ilyen direkt módon.

2015. máj. 27. 13:39
 6/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentem második felével nem értek egyet... :D
2015. máj. 27. 13:40
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon egyedül vagy a véleményeddel, hiszen az ismert embereknek kötelességük is, hogy felhívják dolgokra a figyelmet, segítsenek szervezeteknek.

És az is, hogy amennyiben van véleményük a politikáról akkor azt elmondják.

Tényleg nem értem, hogy milyen problémát latsz te ebben. Olyan mintha degradálni akarnád az ismert embereket egy kirakati baba funkciójára kiknek nincs agyuk, vélemányük, csak mosolyognak a kedves rajongók képibe

2015. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
4es, már leírtam a problémám és azt is, hogy miért gondolom úgy, hogy a hiressegeknek (legalábbis az olyanoknak akik ennyire felvannak kapva, többek között a kiskorúak körében) nem kellene semmilyen politikai dologgal foglalkozniuk nyíltan... Aztán magukban, nem a nyilvánosság előtt azt csinálnak amit akarnak. De így ebben a formában ez számomra nagyon manipultivnak hat.
2015. máj. 27. 13:48
 9/20 anonim ***** válasza:

oké, te így gondolod, ők és az emberiség nagyobbik része pedig nem. Ennyi.

Tartsd már őket annyira intelligensnek, hogy el tudják dönteni mit akarnak csinálni/mondani és mit nem. Az hogy neked erről van egy véleményed az a te dolgod.

2015. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor beszéljen elvekről, eszmékről, de ilyen konkrétan ez felelőtlen! És én nem akarom őket lealacsonyítani, ha gondolkodásra készteti az embereket ilyen dolgokról annak örülök, de ennek a videónak nem ez a célja, nekem nem ez jön le... Szerintem ez nem egy őszinte dolog, csak próbál annak tűnni.
2015. máj. 27. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!