Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátom tíz éve és megver...

Barátom tíz éve és megver sokszor. Miért? Miért? Nem értem :/

Figyelt kérdés
Huszonegy éves férfi fiatalember vagyok és van nekem már több mint tíz éve egy igen nagyon jó barátom szintén férfi. Imádom egyszerűen szerintem Ő is imád engem gyakran. Egykorúak vagyunk. Minden nap találkozunk, együtt járunk discoba, kocsmákba mozizni szinte testvérek vagyunk ismerem minden titkát, arcának minden rezdülését veszem.Azonban van neki egy másik arca is amit nem szeretek benne. Tehát az hogy néha ok nélkül rájön az idegroham és az idegességet rajtam vezeti le. Szóval megyünk az utcán rossz kedve van kérdezgetem egy idő után pedig leordítja a fejemet és üvöltözik velem az utcán.Viszont most a múltkori eset egy kocsmában példa nélküli volt. Mostanáig nem tudom hová tenni. Elmentünk kocsmába Ő nem ihat alkoholt mert súlyos betegsége van. Én ittam elég nagy mennyiségű vodkát és négy-öt korsó sört. Volt velünk még két pótkerék ember hogy feldobják a bulinkat.Az történt hogy a sörtől kicsit bekómáltam és egy kicsit ráhajoltam a csocsóasztalra míg barátom csocsózott. Erre megfogta a fejemet és minden ok nélkül belevágta a csócsóasztalba igen nagy dörrenés volt sokan ránknéztek mi történt.Ezt elfelejtettem mert nem akartam foglalkozni vele. Betudtam annak hogy ideges a barátom. De egy kicsit ott volt bennem a tüske. Ültünk a fotelban később le akartam fotózni. Nem akarta de lefotóztam. Erre odaült mellém, elkapta a nyakamat elkezdett fojtogatni hörögve vettem levegőt. Majd elengedte a nyakam és felpofozott teljes erővel.Ezzel se foglalkoztam mert bocsánatkérésképpen vett nekem még három korsó sört.A kérdésem az lenne hogy tudnám megjavítani a barátom viselkedését hogy jobb élete legyen és engem se bántson fizikailag?

2015. máj. 28. 21:46
 1/7 anonim válasza:
79%
Ha vele maradsz ennel csak brutalabb dolgokat fog mar csinalni..... egyre csak rosszabb lesz, ő egy agresszív ember.
2015. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress más valakit akit barátodnak nevezhetsz. Lehet ő a barátjának gondol a maga módján de ez már nagyon durva amiket leirtal. És ha legközelebb véletlen agyon vér és meghalsz? Akkor már nem tud kiengesztelni. Én a helyedben kerulném egyszerűen ezt nem lehet eltűrni.
2015. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azert te sem vagy 100-as, már bocsi, hogy ezt elturod. Megver, aztan 3 sorrel el van felejtve?


Tanuld meg, hogy embereket nem tudsz megváltoztatni.

És a barátok nem verik egymást.


Talán ideje uj barátok utan nezni.

2015. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább a szex jó vele?


Döntsd el különben bmeg, hogy neked jó-e ha vernek. Ha igen, akkor ez egy működő BDSM kapcsolat, ahol te vagy a mazo, ő meg a szado. Ha nem, akkor meg bmeg ne lógj vele, de minimum üss vissza.

2015. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Tanuld meg, hogy embereket nem tudsz megváltoztatni".

De, csak meg kell velük beszélni a problémákat.


Pl amikor nem ivott, és lehet vele beszélni, elmondod neki, hogy neked nagyon rosszul esik, hogy állandóan üt-ver téged, és ha mégegyszer ilyen lesz, akkor ott fogod hagyni a kocsmában, és hazamész. Ha ezt csinálja, akkor menjen bulizni akivel akar.

2015. máj. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De, csak meg kell velük beszélni a problémákat."


Nem, nem lehet. Az egy dolog, hogy megprobálod megbeszélni vele a gondokat, de ha az illeto belulrol nem akarja a változást, akkor csinálhatsz bármit.

2015. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok a barátaimmal. Érdekelne, hogy ez betegség-e. Én például a küzdősportoktól tudok kicsit lenyugodni. Javasold neki is.
2015. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!