Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátom mostanság lemondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátom mostanság lemondja sokszor a találkozást haverok miatt, olyanok szoktak lenni hogy 3 napig nem találkozunk, mert a haverokkal van, sok ismerősöm mondja hogy hagyjam ott, mert nem szeret. Szerintetek is ez biztos?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább az ismerőseidre hallgatnál, minthogy arra, hogy te mit érzel, vagy hogy milyen a kapcsolatotok? Az ismerőseid ennyire jól tudják, hogy milyen a kapcsolatotok?

Neked kellene tudnod, hogy milyen a viszonyod a pasiddal, nem nekünk!!

És azt, hogy hanyagolva érzed magad, ezt is a pasiddal kellene közölnöd!


Egyébként mindenkinek jár a szabadság!

De ha tudni akarod, hogy mi a gond, akkor beszélgess a pasiddal!

2015. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Atyavilág, 3 nap miatt vagy ilyen hisztis??? Hát akkor ha te ennyire össze vagy nőve a pasiddal hagyd is el.
2015. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
irtam hogy ezt az ismerőseim mondják,de igen,egy kicsit zavar,persze ha valami fontos miatt nem akarna találkozni akkor megértem,de úgy beszéltük meg hogy 1 nap velem,1 nap a haverjaival,szerintem ez igy korrekt,de hogy akkor lemond velem még további két napot ugyanúgy a haverjai miatt,igen,kiakadok rajta és "hisztizek"ezért.
2015. máj. 22. 15:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy akarja-e inkább hogy hagyjuk az egészet abba? Szóval utolsó,ő se akarja hogy elhagyjam...
2015. máj. 22. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérlek, nőlj már fel!

Én a pasimat heti 1-szer látom, vagy kéthetente 1-szer pár órára, mert távkapcsiban élünk, és mégse hisztizek emiatt.

Örülj annak, hogy együtt vagytok, hogy szeret és tisztel téged, és hogy hűséges hozzád!!! A pasik több szabadságot igényelnek, mint mi nők.

És, mi van, ha 3 napot a haverjaival tölt? Az időbeosztást se nagyon szeretik a pasik, hogy megmondod, hogy akkor pl. csak kedden és csütörtökön talizhat a haverjaival.

Legyél már egy kicsit rugalmasabb és fogadd el, hogy a haverjaival is szeretne több időt lenni.

Te is foglald le magad, menj a barátnőiddel moziba, vásárolni, sétálni. Élj a hobbijaidnak! :)

2015. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

Én egyetemre járok, jó, ha heti 2x látom a barátomat, annyit kell tanulni, és ennek is nagyon örülünk. Inkább örülj annak, ha 3 naponta láthatod...

2015. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!