Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkohol, tudod hol a mérték?...

Alkohol, tudod hol a mérték? Hol kell abbahagyni?

Figyelt kérdés

Elsősorban a fiatalabb rétegre gondolok, és azokra (is) akik nem igazán szeretnek inni, de ha néha mégis isznak, és akkor nem tudják hol a mérték! Én nem nagyon szeretek inni, míg más alig várja hogy a haverokkal elmenjen iszogatni.. addig én már a 2. sörnél azt mondom magamban hogy, "minek is isszuk ezt a szart..?" :D előre tudom hogy fájni fog a fejem másnap. (És) mindig el vesztem a kontrollt a felett, hogy ne igyak többet, ne arra gondolj hogy alig bírok menni, vagy hangoskodom, vagy nem érthetőek a szavaim, de másnap fáj a fejem, vagy nem jól érzem magam, igazából nem is szeretem a piát, egyszerűen nem nekem való, de mégis iszok ha úgy adódik, hogy álljam meg hogy ne igyam túl magam? Vagy nem is kéne innom? Max egy sört? Te "mennyire vagy iszákos"? Én kb: egy hónapban max 2*3szor ha iszogatok:D inkább vizet szeretem. 23/F


Nálam a túl ivás: az 3 sör, és egy fél üveg st. hubertus. :DD Akkor már másnap haldoklok kb.



2015. máj. 31. 14:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Gondoljunk a gyerekorrunkra: :D mindig volt tenni való, felfedezni való, játszani való.. bunkerépítés stb :D televoltunk élettel energiával, eszünkbe nem jutott volna hogy alkoholhoz nyúljunk.. pedig volt hogy nem kaptunk meg mindent vagy nem engedtek le már 6 után.. vagy kaptunk néha pár pofont :DD Mégsem akartunk inni, inkább feltaláltuk magunkat és már is jól szórakoztunk! Ezzel csak azt akarom mondani hogy valóban egyszerűen "le "akarjuk" tudni a stresszes mindennapokat" Igaz nem tudtuk milyen érzés egy sört meginni, de szerintem semmilyen, olyan mint ha kicsit tompa, fárad lennél..
2015. máj. 31. 15:14
 12/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok,ismételten...


egyébként ja,de az a baj,hogy ez a könnyebbik út..a piálás,míg kint dolgoztam németben megalázó stresszes munkát,én sem bírtam... már munka után beültem 1 sörre.

Mióta hazajöttem már nem iszok sűrűn,max hétvégente.De az is sok...Szóval visszaveszek én is a tempóból.

2015. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is első ivászatomon voltam másnapos,kevertünk mindent kb. Na azt sose kívánnám.Fájt a fejem.Másnap is többször hánytam.Vagy 5 liter folyadékot megittam.


Ha vodkát vagy házi páleszt iszok,nem szokott másnap fájni a fejem :)Szarul sem szoktam lenni. Max mikor felkelek 2-3 óráig fura a gyomrom,de ennyi.


Mértéket sajnos sose tudom.Persze annyit azért sose iszok,hogy hányjak vagy full másnapos legyek,ahhoz tényleg rohadt sokat kéne innom.


4-5 felesnél szoktam megállni általában,mert tudom,hogy többnél már gond lehet.Múltkor fél liter vodkát megittam fél óra alatt.Na az durva volt,de nem hánytam.Másnap is reggel voltam egy picit rosszul de amúgy nem.


Első ivászatnál másnapom az felkeléstől lefekvésig szar volt.


De átlagban legjobb barátnőm szól rám,hogy elég. Ő ha iszik is mindig figyel rám.

2015. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem szoktam sűrűn inni, úgy egy hónapban egyszer-kétszer néhány pohár bort. Az meg, hogy becsípjek ennél még ritkábban fordul elő. Tudom, hol a határ, de alkalmanként megengedem magamnak, hogy átlépjem kicsit.

Viszont én tényleg szeretem a jó borokat, alkalmanként a jó minőségű házi pálinkát is.

Ha te ennyire nem szeretsz inni, akkor egyáltalán minek iszol egy korty alkoholt is? Kérj inkább üdítőt.

2015. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igazából már 1,5 hónapja nem ittam semmit, talán az előtt is pár sört, talán 2 pohár sört.. Viszont a sörtől megfájdul a fejem általában ezért vettem egy nagy üveg st hubertust tegnap a sötétebbiket, és hárman ittuk meg, de már az első pohárnál éreztem hogy durva lesz mert az olyan volt mint 2-3 doboz sör kb.. egy pohár :D de 3 pohárral még ittam, persze ilyen viszkis pohárból ittuk és csak félig volt mindig, mikor elfogyott meg rá ittam 2 doboz sört.. de igazából nem lett jobb kedvem sem, ez már csak ivászat volt, agyatlan ivászat.. és ma másnaposság van, enyhe másnap. :)
2015. máj. 31. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!