Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Törvényszerű ebbe a gonosz,...

Törvényszerű ebbe a gonosz, aljas világban, hogy az ártatlan húzza a rövidebbet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
A világ egyre jobb. Kicsit utána kéne olvasni, mik történtek a középkorban, meg milyen fos volt az élet a diktatúrák alatt..
2015. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi:D ezen jót nevettem
2015. máj. 31. 18:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek tényleg, én is sokat olvasgattam a régi "szép" időkről.
2015. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Viszont az, hogy egyre jobb lenne, hmm...

Ezzel tudnék vitatkozni !

2015. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

"A világ egyre jobb."


Ezért gazdagabb a gazdag és ezért szegényebb a szegény réteg. Mert a világ egyre jobb!

2015. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Első vagyok. A gazdag réteg mindig csak gazdagodott. Igen, a világ egyre jobb. Lehet ezen jót nevetni, vagy nem elhinni, mivel a modern korba születtünk, annak hátrányait tapasztalva könnyen szajkózzák az emberek, hogy milyen mocsok a világ. Mert kevés a pénz, mert szemetek a munkatársak, mert megcsalják egymást az emberek, mert a 14 évesek részegre isszák magukat, mert beszólt egy hülye a buszon, mert kibeszélnek a hátunk mögött, mert mutyiznak a politikusok, mert a berki krisztián egy hüly e pcs.. Ha a középkorban, vagy még sokkal régebbi időkbe születtél volna, nyomorognál és idő előtt elvinne valami undorító kórság. Mivel orvoslás nincs, csak hiedelmek.Esetleg még ki is nyínának válogatott módon vallási okokból, vagy csak azért, mert egyszerűen háború van és sok ferde elméjű szadista emberhez lehet szerencséd úgy, hogy te húzod a rövidebbet. Sorozatgyilkosságok ezrével, nem csak azok a sztorik amiket ma ismerünk. A középkorban is lehettek tucatjával. Kolera, pestis, himlő, skarlát. Van még kérdés?
2015. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
A szegény réteg pedig nem szegényebb, fűtés, net, kaja, fedél a fejed fölött. Találós kérdés, ezekből mennyit mondhatott el magáról a középkor embere, már ha egyáltalán 30 éves korában vagy még előbb nem halt bele vagy a betegségbe vagy abba, hogy önkényesen elvették az életét.
2015. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Legalàbb hamarabb tàvoztak...a mai vilàg belülrôl lassan fal fel!

A szellemi,lelki gyilkossàg keményebb a fizikainàl!

2015. máj. 31. 19:59
 9/15 A kérdező kommentje:
Engem nem vìgasztal a net,miközben szìvjàk mindenhol az emberek vérét!
2015. máj. 31. 20:01
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

6-7: Sokra megyek ezekkel a dolgokkal, ha minden nap azzal szembesülök, hogy mennyire szemetek az emberek egymással.


Régen legalább volt valamilyen szinten összetartás. Most meg? Semmi az égadta világon. Mindenki a pénzt és a szórakozást hajszolja és bárkin keresztülgázolnak miatta. Az emberek pedig depressziósak, mint állat.


Tényleg egy szép, új világban élünk.

2015. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!