Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választhatnátok szuper...

Ha választhatnátok szuper képességet (gondolatolvasás, alakváltás, gyógyítás, öngyógyítás, repülés, szilárd tárgyakon keresztülmenés, stb, stb, stb) Ti mit választanátok és miért?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 18:28
1 2
 1/14 egy naaagy fan ***** válasza:
100%

Gondolatolvasás - hogy tudjam mit gondol rólam, aki elvileg a barátom

Láthatatlanság - mert klassz lenne

Időmegállítás - kis szünet a napban, vagy dolgozatnál puskázás... Mi van? :)

2015. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Talán a teleportálást? Messze lakom sok olyan embertől, akiket szeretek, repülőre ülni meg utálok. :D

De olyat semmiképp nem választanék, ami miatt szuperhősnek kellene lennem. Egyszerűen nem akarnék akkora felelősséget. Ellennék a saját kis dolgaimmal. Ha esetleg tudnék valakinek segíteni, az oké. De hogy nekem rakásra kelljen mentenem az embereket, abba tuti belerokkannék.

Amúgy láttad a Misfits című sorozatot? Na, ott pont ez történik; átlagos "vesztesek" szuperképességeket kapnak, aztán mér a túlélés és elég feladat nekik, nem hogy a hősködés.

2015. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen igen én nem úgy gondoltam hogy szuperhősnek kéne lennetek csak ha lenne különleges képességetek, mit választanátok :)
2015. máj. 31. 18:47
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem ami tetszene, az az alakformálás. Ugyanis sok ismerősöm van, aki állandóan felhozza hogy hogy nézek ki - fogyjak, hízzak, sminkeljek, stb és, bár szeretnek, de mindig fél órás kiselőadást tartanak a külsőmről... Bárcsak lehete olyan képességem, hogy átalakulok bármilyen emberré, vagy magamnak átalakíthatom a testalkatom, a hajszínem, stb... :)

Amúgy az időmegállítás nekem is bejönne; reggel hatkor megálítanám az időt, aludnék kb nyolc órát még és után újra elindítanám az időt és még mindig reggel hat lenne :) De ha a kettő közül választhatnék, az alakformálást választanám :)


Egyszer kívántam amúgy azt, hogy bár tudnék teleportálni; nagyon nagyon nagyon kellett pisilni és még mindig az utcán tartottam hazafelé és azt kívántam bár behunynám a szemem és a következő pillanatban a fürdőben állnék... :D De amúgy semmi olyan előny nincs számomra ami izgalmassá tenné nekem a teleportálást, hogy azt mondjam, az lenne a legjobb képesség és azt választanám :)

2015. máj. 31. 18:54
 5/14 anonim ***** válasza:
lássam a saját, csakis a saját jövőmet 2 perccel előre.
2015. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Idő megállítás :D Minden reggel megállítanám az időt és kipihenném magam, hogy mikor fel kell kelnem, tényleg kipihent legyek.

Gondolatolvasás, mert mindig tudnám, ki mire gondol épp és az jó lenne.

Alakváltás, mert nem vagyok megelégedve magammal, ráadásul szeretném kipróbálni, milyen kiscicának lenni.

2015. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már most láthatatlan vagyok, a teleportálást választom.
2015. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
God mode. :) Mekkorákat GTA-znék! :)
2015. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

akik a gondolatolvasást választanák: nem zavarna be, hogy kimentek az utcára és kapásból 50 ember gondolatát hallanátok egyszerre? Amúgy én azt tuti nem választanám: de a személyiségem miatt - nem nagyon tudnám elviselni, hogy valakivel tök jóban vagyok, szeretem meg minden és esetleg ő is visszamosolyog és mondja hogy szeret de a gondolataimban hallanám, hogy gyűlöl és szörnyű dolgokat csinál a hátam mögött velem, stb.

Meg felszállnék a metróra pl és összeesnék 2 perc múlva ha mindenki gondolatait hallanám.

2015. máj. 31. 21:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a gondolatolvasás rosszabb, mint a röntgenszem.


Mindenkinek joga van a fejében egyedül lenni. Ez nem szuper képesség, hanem mások ellenőrzése.

2015. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!