Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt hogy csinalom?

Ezt hogy csinalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok 24 eves ferfi vagyok. Es 15 evesen eszre vettem hogy nagyon hamar kiismerem az embereket. Ez igy meg ok is lenne, DE!.. Valahogy kepes vagyok arra hogy 5 perc beszelgetes utan olyan dolgokat elemzek ki a partnerem eletebol hogy s***re ul. Itt egy pelda, par eve egy pultos lannyal kezdtem beszelgetni full alap dolgokrol es kozben lesutotte a szemet egy pillanatra amikor megkerdeztem hogy hogy van mostanaban. Nem tudom jobban leirni de valahogy ugy kepzeljetek hogy lefutott egy filmtekercs elottem es a kovetkezo masodpercben megkerdeztem hogy mikor halt meg a mamaja. A csaj elsirta magat. Elmondta hogy 2 napja. Mindketten megijedtunk es ez nagyon gyakran elofordult. Voltam pszihologusnal nem is egynel de egyikuk sem vagta hogy mi ez de mind tatott szajjal nezett. Sosem lattak ilyet. Nem tudom mi ez de felelmetes es jo is egyszerre. Nektek mi a velemenyetek? Esetleg valaki talalkozott hasonloval? Varom a valaszokat. Legyen szep napotok :)

2014. szept. 10. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én igen, de inkább külső és stílus alapján tudok ítélni, a beszélgetés nem változtat semmin.

Fejforma alapján felismerem mennyire barátságos, nyugodt, udvarias valaki vagy pont az ellenkezője. Az emberek viselkedéséből is le tudom vonni mit élhettek át az életben, mennyire akarnak bizonyítani.

Iskolába mikor felelés volt 50%-os arányban eltaláltam, hogy ki fog felelni a 30 gyerekből.


Szerintem ez nem egy különleges képesség, csupán sok emberrel találkoztál már, akik ugyan úgy viselkedtek mint azok akiket később ismertél meg. Ezért lebírod vonni a következtetést.

Egyik osztálytársam (akivel rosszba vagyok) anyjára direkt nem tettem megjegyzést, valahogy éreztem, hogy nem szabad. Aztán pár hónap múlva ki is derült, hogy már 2 éve meghalt az anyja.

Szerintem az is hülyeség, hogy minden ember egyedi. Kb 90%-uk ugyan olyan, legyen akár diplomás akár szakmunkás, előre megtudnám mondani, hol vannak a határaiak. 16/f

2014. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem különleges képesség félig médium és ez inkább jó mint rossz
2014. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi mindkettotoknek :)
2014. szept. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!