Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A srácok egy része miért...

A srácok egy része miért utálja a melegeket, a másik részüket meg nem?

Figyelt kérdés

Vannak haverjaim, akik kifejezetten utálják őket, de valakit meg egyáltalán nem érdekel, hogy valaki milyen, akkor is jóban vannak.

Miért van ez?



2015. máj. 31. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem pont tőlük kérdezed meg?
2015. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem általában az emberek szeretik a melegeket, inkább a kánikulát nem tűrjük jól.
2015. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert az embereknek különböző a véleményük. Hála Isten nem vagyunk egyformák.
2015. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát, ez igazából érettség kérdése. Az Andrássyn vonagló hülyéket én sem szeretem, de vannak homoszexuális ismerőseim és semmi bajom nincs velük. Szívesen beszélgetek homoszexuális emberekkel.


Aki utálja őket minden ok nélkül, azok csak ostoba prolik, akik nem tudnak gondolkodni. Ugyanakkor ugyanez igaz a libsikre is, akik őket ajnározzák. A homoszexuálisok ugyanolyan emberek, mint mi. Se többek, se kevesebbek.

2015. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyik haverom azt mondta, azért utálja őket, mert már vetkőztetnék őt és legtöbb ki is kezd vele. Amúgy jó pasi, nem másról van szó.

L

2015. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
30%
Akik útálják a melegeket azok normális emberek.De akik nem...azok homik
2015. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

"Az Andrássyn vonagló hülyéket én sem szeretem"


Egy kis helyesbítés:

Vonaglani édesanyád szokott a kocsisoron, az Andrássyn pedig a Meleg Méltóság-napi felvonulás szokott lenni, meleg és hetero emberek részvételével.



, de vannak homoszexuális ismerőseim és semmi bajom nincs velük. Szívesen beszélgetek homoszexuális emberekkel.

2015. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző, legalább videót keressél!
2015. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Előző, legalább videót keressél!"


Te meg összevágott manipulatív videók helyett egyszer menjél ki aztán nézzed meg a saját szemeddel.

2015. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Értelmezz már normálisan! "LEGALÁBB"


Nem vagyok budapesti, de ahány ismerősöm csak látta, soknak érezte némelyiküket, és ő se érti, miért kell és miért szabad így lejáratniuk magukat, és kicsit a többieket is. Nem tudom, most mit fogsz látni a szavaim helyén, fuss át többször rajtuk, ha nehezedre esik a konkrét jelentésükkel értelmezned őket!

2015. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!