Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is találkoztatok már pl....

Ti is találkoztatok már pl. vonaton olyannal, aki csak mondta, mondta, és nem érdekelte a másik véleménye, csak a hangját szerette hallatni?

Figyelt kérdés
Borzalmas

2015. máj. 16. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére még nem utaztam egyedül vonaton, de máshol találkoztam ilyennel.
2015. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oh, igen. Naponta ingázok vonattal és egy ilyen pasival összefutottam. Tudod mi a legrosszabb ebben? Ugyanott szállunk fel és le :D
2015. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden öreg ilyen. Csak arról képesek dumálni, hogy ők egyedül építették fel az egész országot és hogy a mai fiatalok mennyire pimaszok, stb. Borzalmas.
2015. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Építkezésen dolgozom, elég sok ilyen arc van. Főleg a biztonsági őrök, köszönsz neki, és fél óráig nem szabadulsz...
2015. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik szomszéd is ilyen, vmikor kerülővel megyek, mert nincs időm hallgatni a hülyeségeit :D
2015. máj. 16. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Többször is. Amikor nem volt kedvem hallgatni tettettem, mintha bóbiskolnék, olyankor eddig mindig abbahagyták.
2015. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hgwell ***** válasza:
Rájuk általában nem figyelnek és sokszor csak magukba vannak fordulva.Nem szándékosan teszi csak örül és hirtelen reakcióban nehezen foglya eltűrni ha úgy érzi megsértik bármivel, de nem bánt senkit, de hirtelen üthet ezért jobb messzebbről hangosan megkérni és figyelmeztetni a hangoskodásának ártalmaira.
2022. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hgwell ***** válasza:

#6

mert látta nem mutatsz érdeklődést iránta.ha azután méghangosabban folytatja és nem akar leállni akkor jobb odafigyelni mert az a személy már bánt/bánthat.

2022. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!