Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vékony hangú férfiakat...

A vékony hangú férfiakat kevésbé veszik komolyan az emberek, mint a mély hangúakat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 21:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, hormonproblémák miatt eléggé magas a hangom 22 éves férfi létemre. Feltűnt, hogy a normális viselkedésem ellenére legtöbben mintha lenéznének.
2015. máj. 31. 21:23
 2/5 anonim válasza:

Mivel a beszédhangod a megjelenésed része.. Igen. Befolyásolja az embereket..

De ezt határozott fellépéssel és magabiztos kiállással tudod kompenzálni szerintem.

Ha látják rajtad, hogy tudod mit miért mondasz.. Akkor komolyan vesznek.

2015. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hitler se volt épp baritron...
2015. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Így van, múltkor a NatGeón láttam egy kísérletet, hogy egy ember megpróbált vékony és mély hangon is random embereket rávenni valamire.

De a Hitleres példa pont remek, mert nem feltétlen a hangszín, hanem a kisugárzás a lényeg! Nekem is rohadt vékony a hangom, de egy idő után rávettem magam, hogy nem ettől vagyok loosah...

14/F

2015. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vékony a hangod, akkor kevesebbet beszélj, ugyanakkor próbálj járni valamilyen kórusba, ahol egy kicsit tudsz fejlődni :)
2015. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!