Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 182 cm vagyok és vékony....

182 cm vagyok és vékony. Próbáltam már edzeni, de semmi. Olyan kellemetlen, hogy mindenki magasabb, de főleg nagyobb darab mint én. Pedig már 23 múltam. A nők meg a férfias férfiakat keresik. MIt tegyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
182cm nem alacsony. Probalj meg intenziv edzes mellett joval tobbet enni, mert semmibol semmi segitsegevel semmi se lesz. Vagy vegyel tomegnoveloket, feherje turmixokat. Mindenre van valami okossag!
2013. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itthon a férfiak átlagmagassága 176,5 centiméter... hol élsz te?

Önbizalomhiányoddal kezdj valamit. Senki sem kíváncsi a nyavalygásodra!

2013. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is ekkora a magasságom...én 60 kiló vagyok...és olyan vagyok mint 1 ....hát nem is tudom....mint valami beteg.....edzeni edzettem itthon, de semmit sem ért.

4 hónapig nyomattam, de semmi eredménye nem volt.

:S

kondizni kéne menni, de oda meg szégyenlős vagyok lemenni.

2013. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj ha kondizol rendesen vagy teszem azt valami jó kis fizikai munka, utána olyan éhes leszel, hogy annyit fogsz enni mint 3 másik ember. Tapasztalatból mondom. Én mindössze 174 centi vagyok és 84 kiló, szintén 23 évesen. 18 éves koromban ugyanilyen magas voltam és 50 kiló, nagyon sovány voltam. Elkezdtem kondizni, heti 4-5 alkalommal, alkalmanként 2 órát. ( Komplett edzéstervet csináltam végig ) Ezt nyomattam másfél éven keresztül. A mennyiség amit megettem, majdnem a triplájára nőtt. Utána visszább vettem a kondiból és nagyszüleim, szüleim által gondozott kertekben, földeken segítettem be. Azt is minél többször. Jó kemény fizikai munka. Ott már nem izmosodtam látványosan viszont sokkal erősebb, kitartóbb lettem és az állóképességem is javult, mindezt tömegnövelő nélkül.
2013. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert az edzéshez TÖMEGNÖVELŐ ÉTREND kell, remélem ezzel együtt edzetettek
2013. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!