Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék teljesen...

Hogyan lehetnék teljesen érzéketlen?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta dolgozom azon,hogy kiöljek magamból mindenféle emberi érzelmet.A bűntudatot az együttérzést,sajnálatot. Pl a fiúkat is csak kihasználjam mielőtt ők tennék meg velem.Most igyekszem gonosz lenni az is vagyok fáj is nekik,de engem is megvisel.Hogyan érhetném el,hogy engem ne viseljen meg?:) Hogyan lehetnék teljesen érzelemmentes,rideg ember?
2015. jún. 1. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem jó hozzáállás, azt fogod visszakapni, amit Te adsz másoknak. Indokolatlan így viselkedni normális fiúkkal, csak azokkal kell ilyennek lenni, akik arra érdemesek, illetve azokkal szóba sem kellene állni. Egyszerűbb lenne nem ezeket bevomnzanod és nem az érzéseket kiölnöd magadból. Akkor ugyanis az örömből szereteből is kimaradsz és sivár lesz az életed.
2015. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Buta lány vagy, ezt úgy sem tudod elérni, előbb teszed magad tönkre, minthogy akár csak a közelébe is érj ennek.

Ha az érzelmektől akarsz megszabadulni, akkor ne járj társaságba, kerüld az emberekkel a kontaktusokat minden téren és így nem kell bajlódnod a saját és mások kínzásával.

Amúgy másokkal való gonoszkodás az nem épp érzelemmentes, szóval nem is igazán értem mit akarsz. Vagyis igen, összetörték a szíved, mert túl naiv voltál és most mindenkire haragszol, ahelyett, hogy magadba néznél, de ez nem az én dolgom. :P

2015. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. jól írja.... még mielőtt másokkal vergődnél,csak magad naívsága miatt tartasz ott ahol.
2015. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Shake it up,let it go,i dont care anymore.

Just go numb.

You never know until you let go.

Let go numb."

(Usher)

2015. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tedd tönkre az érzék szerveid
2015. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm azoknak akik értelmes valamire való válaszokat írtak.3 éve volt már,hogy valaki megbántott szerintem nem az az oka,hogy így akarok viselkedni.2. válaszoló igazad van naiv vagyok,rendbe kellene előbb tennem magam de nem tudom.:)
2015. jún. 1. 17:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj ugyan már, miért ne tudnád? A problémát felismerted, így meg is tudod oldani. Elhiszem, hogy nehéz, vagy annak tűnik, de a fele már meg is van azzal, hogy tudod, hogy mire kell figyelned, most már csak a gyakorlati megvalósítás van hátra. Egy csapdába ne ess viszont: azt ne várd, hogy rövid idő alatt megoldódik a dolog. Gyakorolni kell ezt is, mint minden mást. Nem kell bizalmatlankodni másokkal, de azért számítani kell rá, hogy nem mindenki jó szándékú, vagy őszinte.
2015. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van!Megpróbálom..Csak tudod nagyon sok mindenen aggódok van egy enyhe depresszióm is és viselkedés zavarom is.Rengeteg felesleges energiám amiket mindegy mennyit sportolok nem tudok levezetni.És hamar felkapom a vizet .Na most ennyi probléma közt tűnt jó megoldásnak ez az érzéketlenség dolog mert akkor megszűnne a többi is mert nem foglalkoznék mással.Nem tudom,hogy érthetően írtam-e le:S
2015. jún. 1. 17:27
 9/9 anonim ***** válasza:

A gonoszkodó ember nem érzéketlen. Az érzéketlenség a közöny.

Sok mentális betegség velejárója, pl. a súlyos klinikai depresszióé is (lehet) az érzéketlenség, kiüresedés, érzelmi beszűkülés, apátia, minden iránti közöny, hidd el, nem akarsz ilyen lenni.

Az érzéketlen ember a legcsekélyebb örömre is képtelen.

2015. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!