Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom teljesen érzéketlen...

A lányom teljesen érzéketlen lett akár egy szikla. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A 19 éves lányommal nagyon jo viszonyom volt. Kb mindent elmondott nekem fiukkal,barátnöivel,bulikkal kapcsolatos dolgokat. De viszont sokszor tul jo volt ez a viszony sokszor ölelgetett meg puszit akart sokszor adni meg tulságosan érzéken volt mindent magára vett. Ha a barátnöivel összeveszett is mindig a lelkére vette. Nem rég összejött egy fiuval és szerelmes lett. Elsö szerelem. Együtt voltak honapokig késöbb sok lett köztük a vita sokat sirt. Hiába mondtam neki hogy ne vegye ennyire magára a dolgokat ne legyen érzelgös majd lesz másik ö sokszor sirt..

Aztán megváltozott mindne pár hete...nem jött oda hozzám puszit adni nem ölelt meg, ha én odamentem hozzá elhuzockodott meg eltolt magátol. Viselkedésileg amugy ugyan olyan de látszodik hogy teljesne érzéketlen. A növérének eddig bármi baja volt vigaztalta most hozzá se szól. Probáltam kérdezgetni mi a baja mi történt erre annyi választ kaptam hogy : nem éri meg senkit szeretni igazad volt.

Kiderült hogy szakitottak a barátjával az sem viselte meg igazán. Mit lehetne vele csinálni? A növérével még jo a viszonya de neki se mondd mást.


2015. máj. 16. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Miért érzed úgy, hogy neked bármit is tenned kellene? Felnőtt, majd megoldja. Azt meg ne várd, hogy ötvenévesen is majd téged puszilgat.
2015. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Te mondtad neki folyton h nem kell túl érzelgősnek lenni! Hát ez lett belőle! ,,nem éri meg senkit szeretni igazad volt"
2015. máj. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Átesett a ló másik oldalára. Legyél vele türelmes, majd konszolidálódik.
2015. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
45%
Rock your girl! Rock your body!
2015. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmi bánat. Miből gondolod, hogy nem viselte meg a szakítás?

Egyszerűen kezd rájönni, hogy az ölelgetős meg puszilgatós világon túl van egy másik, amelyik nem ilyen negédes, ugyanúgy ahogy anyagilag, érzelmileg is el lehet kényeztetni egy gyereket.

Majd helyrejön, az első szerelmi bánat ilyen, jobban megviseli az embert.

2015. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 piriiiii ***** válasza:
64%

Azt megértem, hogy megszoktad a lányodat olyannak, amilyen volt, tehát, hogy puszit ad és ölelget (ami tök jó egyébként, bár talán egy egészen incifincit túlzásnak érzem, de basszus, mindenki úgy fejezi ki a szeretetét, ahogyan szeretné), viszont tényleg óóóóóóriási ellentmondás van a szöveged közepében, amikor megmondod neki, hogy ne vegyen mindent magára, ne legyen érzelgős - utána pedig rosszul esik, ha nem megy oda hozzád.

Hát, lehet, hogy megfogadta a tanácsodat. :)

Vagy annyira nem fordul feléd, hogy beszélgetni sem, semmi, semmi?

A lány kicsit túlzásba esik, ugyanis megéri szeretni. Úgy beszél, mintha ez az egy kapcsolat minden tapasztalatot megadott volna neki. De csak EGYETLEN egy kapcsolatról van szó, nem tud ő még semmit.

2015. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

piriiii, befejeznéd az arrogáns, fensőbbséges viselkedést?! Már a másik kérdésél is szemet szúrt, hogy e okos vagy, és mindenki más ostoba.


Kérdező majd, ha túlteszi magát rajta, nyílni fog, hidd el.

2015. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 piriiiii ***** válasza:
0%
Hát... vannak ostoba emberek. :) Úgy látszik, ma túl sok. Bocsáss meg. Ne haragudj. :( Ilyen a kedvem ma, tedd magad túl rajta.
2015. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 piriiiii ***** válasza:
0%
Egyébként leírnád nekem és indokolnád, hogy az ehhez a kérdéshez írt hozzászólásom hol arrogáns?
2015. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánat. Attól, hogy látszólag nem viseli meg még teljesen kiakadhatott. Szerintem kicsit hagyd békén, ha erőlteted azt, hogy beszélgessen Veled, akkor az csak még rosszabb. Szerintem tudja, hogy számíthat Rád, és ha eljön az az idő, hogy el akarja mondani miért is ilyen, akkor el fogja.
2015. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!