Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lázadó korszakot nem lehet...

A lázadó korszakot nem lehet kinőni? Van ennek pszichológiai oka? Már 21 vagyok

Figyelt kérdés
13 éves korom óta mindig lázadtam.Szembementema divattal,mindennel ami "menő,tucat" és nem eredeti.A képmutatástsem vagyok hajlandó elviselni hiába járok felsőoktatásra amelyik tanár viselkedése nem tetszik azt elég durván kiosztom...stb. Sok mindenben megnyilvánul még ez a lázadás.Van ennek valami pszichológiai oka? Vagy csak fogadjam el hogy ilyen vagyok már nem változok?
2015. jún. 2. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van okod lázadni, akkor természetes dolog. A kérdés inkább, mit veszünk oknak.
2015. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
szerintem csak játszod az agyad
2015. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lázadó vagy, találj egy célt amiért küzdessz. A nagy emberek a történelemben mindíg is lázadtak. Ne foglalkozz azzal ki mit mondd
2015. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22 vagyok de én se vagyok kibékülve sok mindennel, nem hangoztatom, de ettől még megvan a véleményem sok mindenről.
2015. jún. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!