Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket szokott irritálni...

Titeket szokott irritálni mikor valaki főnöknek vagy mesternek hív?

Figyelt kérdés

Nem azért mert a főnöke vagy vagy mert mester vagy hanem szimplán nagyképűségből a tipikus "Mi a helyzet főnök?" és hasolók...

Én ilyenkor le tudnám fejelni az embert.



2015. jún. 8. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de mások hülyesége miatt túlzottan nem kell izgatnia magát az embernek.
2015. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában csak cigányok szoktak.
2015. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én is szoktam mesternek hívni embereket de nem nagyképűségből vagy ilyesmi. Fel sem merült bennem, hogy ez van akinek sértő :S
2015. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is bicskanyitogató. A másik, aminél még nagyobbat lendülne a kezem az az, mikor férfi nyújtja a kezét egy másiknak, mire a másik adná is, de az utolsó pillanatban elrántja ezzel a szöveggel: azt hitted mi? Én nő vagyok mondjuk, de láttam már iylet, és valószínű az lenne az utolsó, hogy én annak a féregnek kezet nyújtok.
2015. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hülyék.
2015. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak humornak szánja az illető, engem nem irritál. Inkább zavar, amikor kicsim-nek, picikém-nek hív bárki bárkit.
2015. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

# 2 Én már hallottam fehér embertől is eleget.

# 6 Nem humornak szántam.

2015. jún. 8. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!