Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan néznétek valakire aki...

Hogyan néznétek valakire aki a strandon teljesen felöltözve fürdőzik?

Figyelt kérdés
Kissé meghíztam has környékén és nem szeretném mutogatni, viszont már késő diétához kezdeni, 15 nap alatt nem fogyok le megfelelően
2015. jún. 14. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével és érezd magad jól!
2015. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felénk tök normális dolog ruhában fürödni, viszont azt remélem tudod, hogy ha a vizes ruhád rád tapad, az csak még jobban kiemeli az alakodat.
2015. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Figyelj, biztos vagyok benne hogy lesznek nálad ducibbak és, és ha ruhában fürdesz azzal sokkal jobban felhívod magadra a figyelmet mintha elvegyülsz egy sima (akár egy részes) fürdőruhában. Gondolom az önbizalmad se lehet annyira nagy ha ilyeneket gondolkodol, szóval biztos nem akarod hogy egész végig téged bámuljon mindenki mert ruhában vagy.
2015. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így is úgyis látják hogy kövér vagy, akkor legalább hülyét ne csinálj magadból.
2015. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet olyan fürdőruhákat venni, amik eltakarják a hasadat (és most nem az egyrészes, tapadós fajtára gondolok). Nagyon trendi, jól néz ki, és nem is olyan drága. :)

De hogy a kérdésre is válaszoljak: én ilyenkor általában azt gondolom, hogy nincs nála fürdőruhája. Nem szoktam furcsán nézni rájuk.

2015. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tankininek hívják.


Amúgy én speciel nem azért járok strandra, hogy másokat bámulja. Egyébként is csak két fajta típust szoktam megnézni magamnak: azt, aki különlegesen szép/jó stílusa van és azt, aki borzalmasan néz ki (tipikus kedvencem a 140 kilós nő tapadós cicanaciban haspólóval).


22/L

2015. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy miért hiszik egyesek azt, hogy ruhában nem látszik, mekkora a testük. Ugyanúgy mindenki levágja, hogy van felesleged. A fenét se érdekli, nem csupa tökéletes testű ember jár strandolni. Inkább vállald be a fürdőruhát, van millió meg egy fazon, ami jól állhat. Az ázott ruha nem kényelmes és balesetveszélyes is lehet - az UV miatt is csak passzos pólót meg ruhát szokás felvenni, épp ezért.
2015. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!