Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy információt adnátok át...

Ha egy információt adnátok át a másiknak, és ő nem köszönné meg, az rosszul esne nektek és bunkónak néznétek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem is bunkónak, de neveletlennek. Egy biztos, ha valaki ezt velem megcsinálja, lesheti a későbbi segítségem...
2014. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Információtól függ. Ha valaki pl. azt az információt közölné velem, hogy éppen vele csal meg az feleségem, egészen biztosan nem köszönném meg neki!
2014. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem annyira foglalkozok ezzel. A helyzettől is függ, meg hogy amúgy milyen embernek ismerem. Ha éppen valami nagyon stresszes szituációról van szó, lehet, hogy alapból nem bunkó, csak éppen ezer fele jár az esze.

Ha valakinek segítek, általában nem is várok el köszönetet, úgyhogy lehet, észre sem venném, ha elmaradna.

2014. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen információt? Ha valaki azt mondja nekem hogy holnap eső lesz, nem fogok hálálkodni neki.
2014. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek, az infó jellegétől is függ nagyban. Én a kérdésedből arra következtettem, hogy valamilyen segítő jellegű infót adhattál a másiknak. Ebből következtetve írtam a válaszom. Nekem pl piszkosul rosszul esik, ha valakinek segítek, és annyira sem méltat, hogy azt mondja hogy köszi. Szerintem ez alapvető dolog lenne, hiszen ezzel jelezzük a másik felé, hogy hálásak vagyunk a figyelemért, segítségért. :) 1-es voltam.
2014. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki az.
2014. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!