Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 15 Évesnek szabad alkohol...

Egy 15 Évesnek szabad alkohol mentes sört fogyasztani?

Figyelt kérdés
Illetve ha fogyasztja mik lehetnekem a mellékhatások/ káros hatások ?

2015. jún. 14. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én 17 évesen alkoholosat is fogyasztottam, mondjuk nagyon nehezen rugtam be.
2015. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Alkoholmentes sört akár egy ötéves is ihat, az más kérdés, hogy a gyerekeknek nem szokott ízleni a sör íze.


Mellékhatás: esetleg rosszul lehet az ízétől vagy a szénsavtól, ha érzékeny rá.


Káros hatás: rákap a cuccra, utána már alkoholos sört fog inni, utána vodkát, aztán füvet tol, aztán meth-et, végül kokainnal és heroinnal lövi magát, és Kalasnyikovval lövöldözik a prostikra esténként a Nagykörút és a Baross utca sarkán. De persze ez a káros hatás csak az esetek nagyon, nagyon, nagyon kicsi hányadában üti fel a fejét.

2015. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy szabad. Semmi bajod nem lesz tőle, 13-14 évesen már ittam rendes sört kb hetente-kéthetente.
2015. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok bajod nem lesz tőle. Bár más kérdés, hogy a legtöbb mentes sörnek az íze is olyan amilyen.
2015. jún. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Az alkoholmentes sör egy szégyen, kb. mint a hugy. Semmi íze nincs, minek kénne 15 évesen azt inni? Nagynak nem fogsz látszani tőle, mondjuk a rendes sörtől se...
2015. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen rendes sört is ihat alkalomadtán
2015. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!