Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Található itt az oldalon...

Található itt az oldalon olyan nő, aki az átlagtól eltérően, tud helyesen írni, szépen fogalmazni és van is rá igénye?

Figyelt kérdés

Újra és újra igénytelen kis ribikbe futok bele.

Egybe írják a szavakat.Ékezetek már évek óta nem léteznek.Kis,és nagy betű? áá minek az?!Igényesség,jó megfogalmazás,figyelés a helyes szórendre? Álmaimban esetleg.

Komolyan nincs itt senki,akinek a kommunikációs képességei nem egy cigányéval vetekednek?


2015. jún. 16. 21:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Te meg nem tudsz szóközt ütni pont és vessző után. Elég zavaró ám ez is.
2015. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 piriiiii ***** válasza:
100%

Én itt vagyok.

Viszont, ne haragudj, Te sem írsz tökéletesen.

És még kategorizálod is az embereket.

2015. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerény véleményem azt súgja, hogy még vannak lányok ezen az oldalon, akik helyesen tudnak írni és műveltek, viszont ha ennyire kultúr emberekkel szeretnél cseverészni, előbb gondolkodj el...akinek van esze, általánosít ily nagy mértékben?


Nem.

2015. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Kötözködésből nem kérek! A magyar ember máshoz nem ért,csak hogy mivel tudja b*****ni a másikat? Milliószor szebben írok,és fejezem ki magam mint akiket fent említettem,de azért beleköttök,ha már itt vagytok.
2015. jún. 16. 21:24
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

Engem is nagyon idegesítenek azok, akik úgy akarnak választ kapni, hogy még arra se veszik a fáradságot, hogy érthetően és igényesen fogalmazzák meg a kérdésüket. Aztán még én vagyok a szemét, ha ezt szóvá merem tenni. Viszont neked is lenne mire odafigyelned.


Amúgy meg én cigány vagyok, csak hogy tudd. Mi is tudunk írni, képzeld. Szerintem helyesebben írok nálad, pedig gondolom, fehér ember vagy, ha így cigányozol :)

2015. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Van, de biztos nem állnak szóba olyannal, aki képtelen a vesszők helyes használatára. Olyat vársz el a nőktől, amit te magad se tudsz megadni az irányukba. Ezen gondolkozz el, mielőtt úgymond sértegeted az embereket. Csak ebben a pár mondatodban felfedeztem pár hibát.
2015. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te kezdted a kötözködést azzal, hogy leszóltad az ide író embereket. Te se tudsz helyesen írni, vagy csak simán nincs igényed arra, hogy átnézd a kérdéseid mielőtt elküldöd?
2015. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Örülj neki hogy egyáltalán raktam bele vesszőket b+ -.-

Nem mondtam hogy tökéletesen írok.Legyen érthető,és kifejező!Legyenek kint az írásjelek,hogy tudjam mikor van vége a mondatnak.Tényleg lehetetlent kérek?

2015. jún. 16. 21:31
 9/36 A kérdező kommentje:
Ti láthatóan normálisan tudtok írni,nem értem akkor miért veszitek magatokra.
2015. jún. 16. 21:33
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen nő vagyok. Irodalmi szinten használom a nyelvet, könyveim jelentek meg, irodalmi folyóiratokba írok.

Ja, és leszbikus vagyok.

De ha vérheteró lennék, akkor sem randiznék veled.

Azért, mert te meg egy műveletlen ember vagy, aki két sort nem képes hiba nélkül leírni.


Mutatom, milyen nyelvi furkóságokat sikerült elkövetned:


Egybe írják --> Egybeírják

a szavakat.Ékezetek --> a szavakat. Ékezetek

Léteznek.Kis --> Léteznek. Kis

Kis,és nagy betű --> Kis- és nagybetű

áá minek --> Á, minek

az?!Igényesség --> az?! Igényesség

Igényesség,jó --> Igényesség, jó

megfogalmazás,figyelés --> megfogalmazás, figyelés

senki,akinek --> senki, akinek


Ez még csak persze a jéghegy csúcsa, hogy formailag is primitíven írsz, de a szókincseden, szóhasználatodon is látszik, hogy életedben talán ha három könyvet kinyitottál, és valószínűleg még azokat sem tudtad helyesen kiszínezni...

2015. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!