Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiugrás a mókuskerékből. Hogyan?

Kiugrás a mókuskerékből. Hogyan?

Figyelt kérdés

Kedves Eszter!


Nagyon sokmindent tudnék most írni, de megpróbálom leszűkíteni az aktuális problémára. Elsősorban önfejlődéssel kapcsolatos. Úgy érzem, hogy folyamatosan körbe körbe járok. Lusta vagyok, figyelmetlen, feledékeny, műveletlen, tájékozatlan, szétszórt és még tudnám sorolni. Tudom, hogy ezeken hogyan lehetne változtatni, de mégis folyamatosan visszaesek. És csak beszélek róla állandóan, meg a változásról, és hogy ezt is teszem meg azt is teszem érte, de közben épphogy a kisujjamat mozdítom meg. Úgy érzem hogy 23 évesen igencsak le vagyok maradva ezekben a dolgokban. Most fogok záróvizsgázni, mégis egy felelőtlen szeleburdi gyerek vagyok, szinte semmiben nem vagyok igazán jártas, mert mindenben felületes. Nyilván ezek a problémák a kapcsolataimban is megmutatkoznak (párkapcsolatban is) - főleg az, hogy folyton visszaesek és ugyanazokat a hibákat követem el - amik már teljesen tönkre tették az egészet. Hogy vegyem rá magam, hogy odafigyeljek, de ne csak 1-2 óráig, hanem folyamatosan, minden nap?... Hogy legyek tudatos, felelős és érett?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)



2015. jún. 16. 22:52
 1/1 anonim válasza:
Ez vagyok csak noben!!
2015. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!