Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha meglatok az utcan egy...

Ha meglatok az utcan egy szegeny aranyos maganyos oregembert ti nem szoktatok sajnalni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én szoktam ôket sajnálni,mert nagyon sérülékenynek tartom ôket,és sajnos a mai világban sok diszkrimináciò éri az idôseket.. Ha csak tehetem mindìg köszönök nekik,legalább ennyi jò legyen a napjukban.. 19/N
2015. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így nem, mert nem tudhatom, valójában aranyos és magányos-e, vagy csak épp most egyedül sétál. Csak akkor, ha valóban tudom ezt róla.
2015. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ismerlek, miért sajnálnálak?
2015. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En szoktam.

Egyszer setaltam a varosban es lattam,hogy egy nagyon oreg,tipikus aranyos kinezetubacsika ult egy padon eselotte volt egy vodor,tele cseresznyevel. Gondolom,arulta. Ott helyben sirvafakadtam,hogy miert az altalaban vegigdolgozott eletuk utan meg idoskorukban is azert gurizni,hogy egy kis pluszt termeljenek. Nagyon sajnaltam.

2015. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem sajnállak, ha meglátsz akármilyen öreget is az utcán.
2015. jún. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom az idős embereket, akik leélik , ledolgozzák az egész életüket, és a végén nincs semmijük.

Magányosak.

Némelyik fiatalnak dolgozni sem kell, mert a szülők nagyszülők már megteremtették rá a pénzt és örökölnek egy nagyobb vagyont, szó szerint az ölükbe hullik a szerencse.

Aztán eszembe jut ha én kerülök ilyen helyzetbe , engem ki fog sajnálni?

Senki.

2015. jún. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én inkább saját magam sajnálom hogy ilyen ember vagyok , tehetetlen, magányos, tehetnék ellene de nem megy.

Nem tudok kiszállni a malomkerékből.

2015. jún. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez hülye felfogás szerintem...miért kéne sajnálni???

miért egyből egy esetlen embert kell látni? lehet egy rendes kedves ember aki leélt 80+ évet és fiatalos, pörgős, pont az unokákért megy az oviba/suliba...miért kellene sajnálni egy ilyen embert? ez akkora hülyeség...

vagy esetleg miért kellene sajnálni azt a hajléktalant aki piás volt, verte a családot és azért került az utcára, mert mindenét elitta...nem kellenek az ilyen előítéletek szerintem...sőt lehet egy "aranyosnak kinéző öregember" egy nagyon gonosz rosszindulatú személy aki mindenkinek ott tesz keresztbe ahol tud...őt is sajnáljam?


Én nem sajnálok senkit, mert nincs időm/kedvem ilyen butaságokra...ha tudok segítek, de sajnálni felesleges...attól neki és nekem sem lesz jobb...

2015. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!