Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha magyarországon az iszlám...

Ha magyarországon az iszlám állam nevű dzsihádistaszervezet tagjai elkezdenek robbantani, akkor ugye a magyarok nem fognak elmenekülni az országból?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 14:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
más dolog átszökni az EU-ba, és más az EU-n belül menekülni...:D vagy te szerbia felé menekülnél az iszlám állam elől és majd megleckéztetnek a szerbek, mert nem engednek át a határon? :D ugyanmár...
2015. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Az én 20 évemmel több bölcsesség és empatikusság, együttérzés vésődött, mint ti belétek összesen. A keresztény pápa is megmondta, hogy a rászorulókat be kell fogadni. A magyarok többsége meg megtagadja, ez szép amúgy :D. Mo- a kereszténység "védőbástyája", ekkora kamut bazzeg :D

Én nem emlékszem olyasmire hogy a muszlim imám parancsait valaha valaki megtagadta volna... Mindenesetre ezek után mo-nak gondolkoznia kellene hogy valóban keresztény vagy inkább ateista állam.

2015. jún. 23. 15:40
 13/15 A kérdező kommentje:

Az is poén hogy nem csak kerítést akarnak hanem tűzparancsot is, csakis azért mert menekülni akarnak a háború elől. Tehát valakit megölnének, akinek már így is az isis miatt halt meg több rokona, szerecsetlenebb esetben pedig lefejeztek valamelyik gyerekét vagy a szüleit. Szerbiában meg nem fogja tudni eltartani a min 3 gyerekét amit előtteeltudott. Gondolkozni kicsit, gondolkozni!!!


A ritka gusztustalan plakát pedig leszűkült látáskoru, ostoba es primitiv. Most azt beszéli pár "jómagyar", hogy jajj a plakát az az illegális bevándorlóknak szólnak...persze

Akkor miert nem nem úgy kezdődik a szöveg, hogy "Ha illegális bevándorló vagy...

Minden külföldi ember magára veszi, mert a plakát a magyarokról szól.

Nyilván ők is illegálisan akartak volna jönni a menekültek, miután leégett az addigi háza amiért dolgozott, az irataival együtt. Szerinted valaki lesz olyan ostoba, hogy megvarja az iratokat mire kijonnek a hivatalbol szamara? Persze...

Ti is biztos megvarnatok, mert mazocistak vagytok aki szeret az isis kereszttuzeben lenni.

Nem is folytatom inkább Mo-n szulettem de vagjak le inkabb a két a kezem és két lábam, minthogy magyar. Az undoritó, vegletekig elmaradott mentalitast inkabbb nem veszem fel. Jol is tette az a nemet lany aki elment Mo-rol.

2015. jún. 23. 16:01
 14/15 anonim ***** válasza:

az államot inkább nem jellemezném...én személy szerint ateista vagyok, ezt fel is vállalom...NEM hiszek "istenben"...én ha be is fogadnék valakit azt nem a birkáknak szóló parancsok miatt tenném...

itt nincs háború, viszont itt is elég feszült a helyzet...

a saját hazánkkal vagyunk szomszédosak, a "szomszédaink" utálnak, és az ott élő magyarokat is...a belső feszültséget meg a rejtett erőforrások és főleg a politikusok okozzák...az egészségügy és a közoktatás elég szégyen...

2015. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Elég sok indulatot tartogattál eddig magadban, örülök, hogy kiadtad végre. Megnyugodhatsz, nem szükséges tovább a magyarellenes náci uszításod. Jópárszor leírtad, hogy a magyarok így és magyarok úgy. Mert páran hülyék szerinted mindenki hülye. Gratulálok! Ennél kirekesztőbb, nácibb, fasisztább, antiszemitább, rasszistább mentalitással sehol sem találkoztam. Simán csak gyűlölöd a magyarokat, nincs is ezzel baj, szíved joga. Ahogyan mindenki másnak is joga van a véleményéhez. Valamiért ezt viszont te már nem vagy képes tolerálni. Kettős mérce, tudod... Az érvelésed kimerül abban, hogy "mert a magyarok nácik". Szerinted itt senki nem segít senkinek.

Fejezd már be az ajvékolást piszkosul provokatív vagy.

2015. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!