Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hátrálunk inkább ki...

Miért nem hátrálunk inkább ki az Iszlám Állam elleni akcióból? Újabb magyar weboldalt ért támadás

Figyelt kérdés

Pár hete az OBI weboldalát törték fel az iszlamisták, most az Óbudai Egyetem honlapja került sorra. Miért nem kap észhez a kormány, hogy le kéne mondani a közös akciót az Iszlám Állam ellen? Magyarországnak eddig csekély volt a terrorfenyegetettsége, most jó úton haladunk affelé, hogy magasabb legyen. És ez mindenkinek rossz. Az embereknek, és a kormánynak is.

[link]


2015. máj. 19. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Azért nem hátrálunk ki, mert a mindennél mocskosabb és alávalóbb féreg kormányt és a tetves politikusokat nem érdekli semmilyen ember nyomora, szenvedése, csak hogy az ő és a rokonok, haverok zsebe legyen minél vastagabb.
2015. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem tűnt volna fel nincs hadseregünk, és amelyik országnak nincs hadserege az NEM szuverén. Tesszük amit mondanak a gazdáink és kussolunk hozzá, a kormányak meg ebbe nincs beleszólása.
2015. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat szenvedtem, amikor nem tudtam megnézni fél napig az obi honlapján, hogy mennyi a csempe négyzetmétere.. Sose felejtem el a napot.
2015. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Mert a magyar államnak komolyan érdekeltsége van ott? Ki a MOL legnagyobb részvényese? Az állam. Ki folytat jelentős olaj kutatási és termelési tevékenységet Kurdisztánban? Hát a MOL. Hova mennek a magyar katonák? Kurdisztánba bázist őrizni.. :D
2015. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rubicon87 ***** válasza:
35%
Mert a mi érdekünk is hogy béke legyen a térségben
2015. máj. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az lenne a vilag legnagyobb vicce ha egy feltort honlap miatt fulunket-farkunkat behuzva, vinnyogva kernenk bocsanatot :)


Szerinted ez milyen uzenet lenne az ellensegeinknek?

2015. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!