Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit érzek, miért...

Szerintetek mit érzek, miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy kedves lelkésznő a falunkban, akit nagyon szeretek. Ha aktív a facebook-on, akkor mindig beszélünk valamit, ha feltesz egy képet, elfog valami fura érzés, ha látom egy nap, akkor nem tudok másra gondolni, csak rá. Egy pár zenét ha meghallok akkor csak rá tudok gondolni,néha vele álmodok. Az volt a "nagy álmom" hogy egyszer megölelhetem, meg is tettem, akkor azt hittem hogy nem fogok többé így érezni, mert ezzel "búcsúztam" tőle. Pár napja, (hétfőn) meghívott magához vacsorára, el is mentem. Amikor hazajöttem majd ki ugrottam a bőrömből; nem bírtam nyugton maradni. Miért van ez? Csak sima szeretetet érzek iránta, vagy ez már túl ment azon a határon? :( Valaki mással is volt már ilyen? :( Értelmes válaszokat várok. :) 13/L

2015. jún. 18. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez még normális, pláne 13 évesen. Az ovisok ugyanígy éreznek az óvónéni iránt, a kiselsősök a tanítónéni iránt, ha jól teszi a dolgát. Figyelj az érzéseidre, és ne hagyd, hogy rossz irányba terelődjenek - ezt valamennyire tudod befolyásolni. Én is aggódnék, de igazából ez még nem baj.
2015. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak gyerekes rajongás az egész.


És jogodban áll mert még gyerek vagy.

2015. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha ezt elmondanám neki?
2015. jún. 18. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én felnőtt vagyok és ha rajongana értem egy 13 éves fiú nem nagyon tudnék vele mit kezdeni max. lekoptatnám.


Én nem javaslom, de attól még megteheted.

Végül is nem vagyunk egyformák, ki tudja hogy reagál majd.


És tulajdonképpen mit mondanál neki mikor a saját érzéseiddel sem vagy tisztában ?

2015. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele; azt is tudom hogy ő kedvel engem, de nem mondtuk még soha. O...O
2015. jún. 19. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem már tudja, mert látszik rajtad, az ilyesmit nem lehet elrejteni. De őt is megkérdezheted, hogy mit gondol.
2015. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!