Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez szemétség volt...

Szerintetek ez szemétség volt tőlem, vagy az ellenőrök munkáját segítettem?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek azzal a busszal jár dolgozni meg haza is amelyikkel én és már megfigyeltem,hogy mikor elől nyitja ki a sofőr az ajtót akkor lekezeli a jegyet de,ha hátul is kinyitja akkor nem,meg este amikor sokan szállnak fel a délutános műszak után akkor mindenhol kinyitja és olyankor nem kezeli le. De figyeli az ellenőróket a gyerek mint a tűz,hogy nem -e szállnak fel valahol és gondolom gyorsan lekezelné. Én pedig elmondtam ezt az egyik ellenőrnek aki pont utazott műszak után haza és mondtam hogy az a gyerek az ugyanis akkor is ott volt a buszon,akkor sem kezelt jegyet. És mondta az ellenőr,hogy most hazafelé megy ,nála van a karszallag de most nem végezheti a munkáját,hogy ellenőríz csak szigorúan munkaidőben és azon a buszon ,villamoson vagy trolin ahová be van osztva aznap. De mondta,hogy majd most megjegyzi az arcát és,ha azon fog folgozni munkaidejében amelyiken a srác van akkor leellenörzi az biztos. Mondzam az ellenőrnek,hogy én az ők oldalukon állok,mert a sok utas mindig szidja a vállalatot stb,de arra nem gondolnak,hogy az ellenőr ,ha büntet annak oka van. Ezt megköszönte az ellenőr. Én ismerem ,hogy ellenőr és azért mutattam neki egy embert aki állandóan bliccel. Ugyanis felháborító,hogy becsületesen megvesszük a bérletünket és egyes emberek pedig bliccelnek. Vegye meg azt a bérletet,itt Debrecenben 6.500 a bérlet nem úgy mint pesten,hogy 10.500 . Itt ennyi és jó buszon kívűl villamosra és trolira is. Vagy menjen akkor gyalog. Ráadásul dolgozó ember egy üzemben és nem hiszem,hogy nincs 6.500ft'ja bérletre. Jó hosszú lettem. De most ordítsatok le,hogy nincs igazam?!. Segítettem az ellenőr munkáját esetleg de csak úgy a törvényes,ha lekezeli az utas a jegyet én meg ezzel nem tettem rosszat,hogy szóltam az rllenörnek aki majd figyeli és ,ha bliccel jogszerűen jár majd el. Szerintetek szemét voltam,hogy besugósdit játszottam vagy igenis jól tettem,hogy lehet a dkv-nak kevesebb bliccelője legyen és mindenki fizessen a szolgálltatásáért amit nyujt?

2015. jún. 19. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt döntse el a te lelkiismereted.
2015. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

igazából spiclinek vagy besúgónak neveznélek...

lehet havi 80eFt-ból él és ahol tud spórol...

nem kell sajnálni a BKV-t sem...


én is veszek bérletet és kiegészítőt ha jön a kaller...én pl így spórolok ha nem jön nincs kitől venni...


csak nehogy egyszer téged köpjenek be pár szár forint miatt...és járj nagyon rosszul, amikor rá vagy szorulva...

2015. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat törődsz mások életével, engem abszolút nem érdekelne hogy mit csinál, majd egyszer úgyis megszívja, ha meg nem, akkor egészségére, biztos kellemes mindig úgy utazni, hogy nézegetni kell, hogy mikor száll fel ellenőr.
2015. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hidd el sok ember nem tud bérletett venni a fizetéséböl..és ott sporol ahol tud!

Neked semmi közöd nem volt ahoz,hogy az az ember vett e bérletett vagy nem.

2015. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen fontoskodó embereket.

Az ellenőrök meg bekaphatják keresztben, amikor érvényes jeggyel is sokan azon munkálkodnak hogyan büntessenek meg. Saját szememmel láttam, ahogy az ellenőr ledörzsölte az érvényesítő matrica egy részét a diák igazolványról. Ismertem a srácot és ott helyben kiosztottam az ellenőrt, aztán rendőrt hívtam. Ugyanígy igyekeznek lehúzni a külföldieket is...az ilyen féreg emberek munkáját akkor se segíteném, ha fizetnének érte.

Arról nem is beszélve, hogy a BKV legnagyobb tolvajai nem a bliccelők, hanem a felsővezetők...

2015. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy mezei spicli vagy, akinek ha jobban utána kotorna az ember tuti, hogy nagyobb szemétséget lehetne találni, mint amekkorában a kis srác vétkes.


Útálom a fajtádat.

2015. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy mikor valakit láttál suliban puskázni, beköpted.


Nem szerethettek sokan a suliban sem. :D

2015. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele,hogy ezért sokan letolnak. Tudom,hogy spicli vagyok de én + m3g olyan ember vagyok,hogy szeretem a tömegközlekedést a buszokkal ,vonatokon szeretek utazni még a repülőgépet is szeretem és nem értem meg,hogy miért szidják a màvot ,hogy nem jó a vasút meg ilyesmi mikor nem a vasút hibája,hogy olyan a vasút amilyen. Ugyanez van a Dkv-val,hogy ott meg azért szidják a sofört mert megállón kívül nm nyithatja ki az ajtót az utasnak,az ellenört meg azért mert nem a szabálynak megfelelően utaztam és meg mert büntetni...


Az a válaszoló aki meg azt irta,hogy lehet keveset keres és úgy spórol,hogy bliccel annak pedig azt üzenem annak a válaszolónak,hogy bliccel a gyerek de viszont drága parfűmöt pedig nem sajnál venni,ugyanis mindig dougles-es szatyorral jár amit a douglesben adnak azoknak aki vásárol valami parfűmöt és beleteszik neki egy olyan szalyorba,a dougles meg nem olcsó parfűméria hanem drága és mindig olyan szatyor van a kezében valamint strand karszallag van a kezén,tehát strandra jár. Na ilyenekre nem sajnál? Akkor most az a sz...os6.500ft bérletre meg sajnálja?

2015. jún. 19. 15:42
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Az 50-es évekbe talán ezzel a mentalitással jutottál volna valamire, manapság semmire. Hányinger.az Isten mentsen meg tőled minden embert.
2015. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá, hogy mit csinál a gyerek. Remélem kevés ilyen rosszindulatú emberrel fogok találkozni életemben.
2015. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!