Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám rádöbbenteni a...

Hogyan tudnám rádöbbenteni a bunkó embereket arra, hogy ha csak azért, mert elkövetek egy kis hibát, ezt arra használják fel, hogy jól belém rúgjanak, az mekkora egy szemétség?

Figyelt kérdés
Sajnos már többször fordult elő ilyen, hogy úgy éreztem, látják rajtam, hogy lelki problémáim vannak, és amikor elkövetek egy kis hibát, akkor direkt megragadják a lehetőséget, hogy még jól belém is rúgjanak, és ez annyira csúnya dolog szerintem, hogy nem érdemlik meg, hogy ők "nyerjenek" és az ilyen helyzet következmény nélkül maradjon. Fel lehet ezért jelenteni valakit?

2014. nov. 25. 03:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ténylegesen beléd rúgnak, akkor igen.
2014. nov. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek az emberek, szeretnek rácsapni az ember gyenge pontjára. De ezt csak akkor tudják megtenni, ha határozatlan vagy, és Te magad is azt érezteted feléjük, hogy bűnös vagy. Nem kell feltétlenül beismerned a tévedésedet, nem tartozol senki felé elszámolással. Viseld emelt fővel azt ha hibáztál, és akár vicceld is el a dolgot. Nem a hibáid miatt rúgnak beléd, hanem azért mert legyengülsz tőle.
2014. nov. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!