Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig a feketékkel van...

Miért mindig a feketékkel van a baj?

Figyelt kérdés

Így a bevándorlás és menekültek kapcsán is felmerül a téma.

A nemzetközi rasszista piacon is a feketék a téma.


Ha japán vándorol be Magyarországra az nem baj,ha fekete az igen?

Ha a házastársad kínai az nem baj,ha fekete akkor "faj áruló " vagy?


Miért baj a keveredés? Eddig is keveredtünk.



2015. jún. 22. 14:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tom. De Amerikában egy fehér csóri gyerek most nemrég mészárolt le feketéket egy templomban :(
2015. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10-eske, menj afrikába a bantukhoz aztán legyél toleráns megmondóember ott.Majd felkoncolnak levágnak mint a juhot ,mint elég sok ,akár segíteni jószándékból odatévedt fehéret. Vagy valami szép szabolcsi cigányfaluba, is mehetsz tökmindegy. Ne a saját fajtádat akard tönkrevágni elkorcsosítani. Nem azért ért el ezer évek alatt annyit a fehér ember mert minden jöttment primitív népet befogadott ,hanem mert kemény volt és törtetett. A mai elpuhányosodott liberális langyosvíz világban csak ezeket az eredményeket akarják tönkrevágni egyesek. A népet buta védekezésre képtelen birkává tenni ,aztán ráengedni a farkasokat. Te is felültél a mindenki egyenlő szép és okos jó ember dumának.Én megértem, mert ezt zúdítja a média. Hát ,nem. Nem egyenlő és soha nem is lesz az. Ha mindenki megmaradna a saját kis népe kultúrája körében, nem lennének konfliktusok.

Egy japán de akár kínai ember értékrendje is sokkal közelebb áll a hazaihoz, ezért velük nincs is nagy gond. Dolgoznak nem esnek neki késekkel a befogadó ország embereinek,nem rabolnak. De a feketék -arabok annyit értenek a világból ,hogy ha nem az enyém valami akkor el kell venni. Befogadnak ,de nem integrálódunk inkább klikkesedünk ,nem leszünk hálásak érte ,hanem kihasználjuk a gazda gyengeségét ,követelőzünk és szépen terjedünk mint a vírus,amíg le nem züllesztjük a befogadó országot a saját igényszintünkre.

2015. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem mindig a feketékkel van a baj.


Az is baj, ha pl. japánnal házasodik egy fehér ember. Legalábbis a japánoknak baj, igazuk is van; gondolom azért nem Japánban élnek közösen. Teljesen igazuk van a japánoknak abban, hogy a közösséget az egyén elé helyezik.


Inkább úgy tenném föl a kérdést, hogy miért KELL a keveredés. Persze senki nem gondol aztán a születendő gyerekekre, akik se ide se oda nem fognak tartozni . És ez nem smafu, még a hagyományosan bevándorló országokban is így van. Persze nem illik őszintén beszélni róla, csak "politikailag korrektül", de azért néha megjelennek cikkek,hogy a legideálisabb körülmények között is magának az utódnak jelent azonosulási problémát.


Az eddigi keveredések tűrhető határok között voltak. OLyanok között, akik együtt vetettek-arattak, szomszéd faluban laktak. Akiknek az anyja hasonló volt a sajátunkhoz.


Hogy ne lenne baj, ha a házastársed kínai? Nekik nem baj, nem is törődnek vele, mint sokminden mással sem, viszont már régen volt, hogy a világon minden negyedik-ötödik ember kínai volt.

Miért kell nekünk segíteni a statisztikájukban?


Szerintem baj van a fehéremberek önértékelésével, önbecsülésével. Túl adakozóak vagyunk, mindenkinek önként odaadjunk, amiért a mi őseink fizettek,szenvedtek.

Más a segítség, és más saját magunk föladása.


Én csak azt nem értem, hogy akár munka, akár barátkozás, sport, akármilyen tevékenység közbeni kapcsolatban hogyan jut el valaki odáig, hogy másmilyen ember, mint a saját szülei, a személyes zónáján belülre kerüljön. Hogy nem rázza ki a hideg még a gondolatra is.


Persze tudom, hogy általában az ázsiai lányok tapadnak, az afrikai, arab férfiak nem válogatósak. DE miért kell hagyni magunkat??


De megfogalmazhatjuk egyszerűen úgy is, hogy ne akarjuk kritizálni az istent, hogy különbözőnek teremtett bennünket. Hagyjuk meg az ő akaratát, hogy legyen külön-külön a különféle ember, és éljünk békében és barátságban egymással.( de nem házasságban)

2015. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!