Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan nőt keresek, aki nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nőt keresek, aki nyitott kapcsolatban szeretne élni. Mellettem másokkal is, akár feketékkel is kefélni. Hol keresselek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 21:49
 1/4 A kérdező kommentje:
De azt sem bánom ha prosti.
2015. márc. 7. 21:50
 2/4 anonim ***** válasza:
és az mit befolyásol hogy feketékkel kefél?
2015. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tom izgat
2015. márc. 7. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyarul egy ribit keresel? Diszkókban, lepukkant szórakozóhelyeken találhatsz, vagy akár rosszlányok.hu ha hivatásost akarsz . Mondjuk azt nem értem hogy miért vágysz rá hogy feketék kúrják a barátnődet, elég alacsony önbecsülésed lehet de ez nem az én dolgom.
2015. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!