Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is eszrevettetek mar, hogy...

Ti is eszrevettetek mar, hogy ha kitesz magarol egy csunyacska ember egy kepet akkor agyon dicserik, kinyaljak a feneket, de ha egy modell vagy valami nepszerubb lany/fiu kepeit teszik ki jön a csunyazas, k. rvazas meg b. zizas?

Figyelt kérdés
eleg vicces :D

2015. jún. 22. 19:05
 1/8 anonim válasza:
Milyen képet raktál ki magadról? :D
2015. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

semmilyet

ezt latom, hogy ha valami csunyabb lany kitesz magarol kepet megy a seggnyalas

de ha kiirnak egy olyat, hogy mi a velemenyetek errol-arrol a modellrol mindenki fujjong... :D

2015. jún. 22. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez bullshit!

Én is raktam ki képet és elhordtak a retkes g*cibe, pedig nem egy barátnőm volt már...

2015. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
Utóbbiakról az gondolják,hogy tudják magukról és csak azt akarják,hogy ajnározzák őket.
2015. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem, tényleg így szokott lenni:D De én is szoktam dicsérni a csúnyácskább lányokat, még ha nem is gondolom komolyan. Ezen ne múljon a boldogságuk. A probléma ott kezdődik, amikor ezt közeledésnek tekintik és elkezdenek nyomulni...
2015. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre. Kiraktam a képem, hogy milyen a testem és 1-2 kivételtől eltekintve, akik mind lányok voltak, mindenki egybehangzóan közölte, hogy lefogytam ugyan, de most meg plöttyedt vagyok, sportolnom kellene. És igazuk is van, pedig a te logikád szerint halálra kellett volna dicsérniük engem, hogy hinnye' de gyönyörű testem van.
2015. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
VAN SOK KIVÉTEL AZÉRT.:D
2015. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én most elsősorban lányokról beszéltem, ha nem vetted volna észre
2015. jún. 23. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!