Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikai színész, magyar...

Amerikai színész, magyar ember? Dráma óra? Modellkedés? Első lépés? Link, suliról, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék színésznő lenni. Még mellékszereplőnek is jó..Tudom, hogy sok magyar próbálkozott vele, sőt, külföldieknek sem mindig sikerül..Nem sok esélyem van. Inkább még annál is kevesebb. De meg próbálom!!!!

Hogyan álljak neki? Angolból van felsőfokúm, érettségim is van. Robert Pattinson modellkedéssel kezdte., ez engem is érdekelne! Szakközépiskolában női szabóként végeztem, főiskolán animációtervezőként. Végeztem sminkes tanfolyamot is, egyébként.

"A modellkedéssel kezdte"-én, mit értünk? Néha egy-két fotózást elvállalt, vagy beállt egy céghez?

Nekem hogy kéne? Milyen színészeti iskolák vannak, ahova felvennének? Vagy járjak dráma órára? Azt hol tudom megtenni? Nem ismerek egyetlen amerikai színész sem, sajnos. :..D

Van pénzem, ki tudok menni New Yorkba.



2015. márc. 20. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedből egyetlen dolog nem derül ki, ami a legfontosabb lenne: van tehetséged a színészethez? Megvannak a fizikai adottságaid a modellkedéshez?

Mert az édes kevés, hogy szeretnéd...

2015. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

aki modellkedik, az elmegy egy ügynökséghez és ha ott tehetségesnek látják, akkor beszerveznek neki munkákat. mi itt a válaszok túlsó oldalán nem tudjuk, hogy hogy nézel ki, van-e színészi tehetséged vagy hogy hány éves vagy (ha megnézed a híres színészeket, mind tizenéves kora óta folyamatosan meghallgatásokra jár, mire odáig jut, hogy évek múlva valami komolyabb szerepet is megkap), így nehéz megmondani, hogy egyáltalán reálisak-e a terveid.


én a helyedben kihasználnám a sminkes, szabó és animációs tudást és megpróbálnék ezzel kisebb filmekben munkát szerezni (kezdetben itthon, hogy tapasztalatot szerezz, aztán kimehetsz vele külföldre is, lesz referenciád). onnantól beugorhatsz mondjuk statisztának is, megismersz egy csomó embert, aztán ki tudja merre mész tovább. az esély arra, hogy híres amerikai színésznő legyél gyakorlatilag nulla, de attól még a filmes szakmán belül lehet jövőd.

2015. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elozo szepen leirta. Hasznald ki a mar megszerzett tudast, a sminkes/animacios tudast. A modelkedes nem tudomany, ha ugy gondoljak hogy szep az arcod vagy megfelelo az alakod, akkor modelt csinalnak beloled. Ha nem tettszel nekik, akkor lehetsz te a varos szepe, akkor sem leszel model. A mai modelek kozott van 1-2 bun ronda de akik ebben a donteseket hozzak szerintuk szep es bekerul az ujsagokba, kifutokra.


Ha nagyon ugyes animator vagy, vagy sminkes, akkor viheted valamire es konnyebb lesz leszerzodni egy filmre es kijutni es akkor mehetsz meghalgatasokra orrverzesig es lehet hogy felfedeznek.

2015. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszönöm. Voltam már TFCD fotózáson, de nem vagyok gebe, mint amennyire ők szoktak lenni,viszont kövér sem, csak éppen pont jó. Megdicsértek, és már megint szóltak. Úgyhogy csak van bennem valami..Jól mondjátok, és köszönöm :) Akkor ezentúl ezen leszek!
2015. márc. 21. 08:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Tagja vagyok a városi színjátszókörnek, nagyobb szerepekben.
2015. márc. 21. 08:05
 6/6 A kérdező kommentje:
25 vagyok. Későn kezdtem.. Egyfolytában csak tanultam, és amivel foglalkozni szerettem volna, az nem volt az eszemben....:(( Legalább van több iskolám..DE amit szeretnék, nem csinálhatom.
2015. márc. 21. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!