Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az "anime fan"-okról, anime kedvelőkről?

Figyelt kérdés
Hány éves korig elfogadható ha valaki ilyen meséket néz?
2015. jún. 22. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt néz amit akar akár 100 évesen is.

Mi az hogy elfogadható? miért ne fogadná el valaki?

kinek mi köze hozzá, hogy ki mit néz?


Pl: én 27 éves vagyok, és az TinyPop-ot nézek ovodások TV csatornája, és Gumimacikat, és Minionokat

a párom is 27 éves, ő a GTA játékban írtja LosSaintos lakosságát. Se őt nem érdekli, hogy én mivel ütöm el azt a szabad pár percet reggel amíg ébredezem, és engem sem, hogy ő mit játszik este lefekvés előtt.

A legjobb barátnőm (25) Anime fan, és ember nincs, akit érdekel, hogy animét néz vagy sem, vagy mangát olvas vagy szépirodalmat.

2015. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan! Nincs olyan hogy "elfogadható". Ezek a tartalmak szórakoztatásra készültek. Ha valakit ez szórakoztat akkor ki mondja neki hogy ne csinálja. Én is szeretem az animéket, és csak azért mert az idő elmúlik felettem nem fogom letagadni. De így van ez minden mással. Tavaly néztem újra az Ed edd és edy filmet közel 20 évesen, és még mindig jókat röhögtem rajta. Senkinek semmi köze hozzá hogy ki mit néz.
2015. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Elfogadom, hogy örök szüzekként akarják leélni az életüket:)
2015. jún. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális elvégre mindenki azt néz amit akar. Nekem a 28 éves énektanárom a Kaleido Star-t nézi tehát nem hiszem, hogy ez korhoz lenne kötve. Én a helyedbe vigyáznék ezzel a "mese" szóval, mert az animének is meg vannak azok a műfajai amit sose nézetnék meg egy 8 éves gyerekkel, mert akkor 2 hét sárgaház lenne a vége. Csak hogy pár példát említsek: Higurashu no naku koro ni, Elfen Lied, Deadman Wonderland.
2015. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az anime elég tág műfaj és nem nézek le addig senkit a szórakozása miatt, amíg az az elfogadhatóság határait súrolja. Amikor viszont azon belül is olyat néznek, hogy ilyen félig ló félig ember testű meg egyéb szörnylényekre van ráizgulva az ember, vagy amikor a melegek nyáladzásáról szóló animeket nézi azt igen is lenézem és nem azért mert anime, ugyanúgy lenézném ha játék vagy film lenne amit néz ilyen tartalommal.
2015. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!