Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki az ha egy anime fiúba...

Ciki az ha egy anime fiúba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Anyukámmal beszéltünk hasonlókról, és azt mondta ez természetes majd kinövöm.Ez hasonló mint mondjuk ha egy sztárba lennék szerelmes?

2015. jún. 2. 18:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
4%

az a kérdés, hány éves vagy?

10 alatt nem ciki

2015. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
4%
Jajj neee! Ezek nagyon beteg dolgok még 10 alatt is!
2015. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem ciki, ez gáz.
2015. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
36%
Hasonló, de a sztár legalább élő. Az meg csak rajz.
2015. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
66%
Szia, én egy anime fiú vagyok, egy borsodi kisnyugdíjas testébe zárva. Sajnos egy gonosz anime-mágus megátkozott és addig nem szabadulok, ameddig egy gyk-s lány nem vesz nekem 2.5 kg csirkefarhátot.. Segíts! ^~^
2015. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 IntroLass válasza:

Nem akarok gonosz lenni, de egy rajzolt sráchoz vonzódni elég fura... Szerintem próbálj meg valami más dologgal foglalkozni, ne csak mangákkal meg rajzfilmekkel.

Tényleg még az is jobb ha valami színészbe vagy énekesbe habarodsz bele kicsit... Az még egészségesnek is mondható, amennyiben nem viszed túlzásba és egy racionális fokon tartod a dolgokat. Remélem érthető, hogy miről beszélek.

Nekem is vannak furcsa dolgaim amúgy és már nem vagyok kisgyerek, de tudom a rajongásomat kontrollálni. Esetleg ha szeretnél valakivel ''beszélni'' ilyesmiről, akkor nyugodtan írj nekem.

A rajzfilm barátodat jobb ha ejted.

2015. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy mindenki elmondta a saját véleményét de azt nem kérdtem,hogy bunk. p.raszt modjára válaszóljatok!Tudom, hogy én vagyok a gáz meg minden de most a dilis időszakomba vagyok!Meg amúgy is mindenkinek van valami defektje, nekem most / pillanat ez és kész!Aki meg normálisan válaszolt annak meg köszi.
2015. jún. 2. 20:26
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy ciki e, nálad ez van és kész. Ha szorongsz miatta, csak magadnak csinálsz bajt. Amúgy nem annyira fura ez, mint gondolod. Nézed az animéket, és az életkorodnak megfelelő dolgokat szúrod ki bennük. Valószínűleg kamasz vagy és most építed fel a férfi ideálodat. Minősíted az anime fiúkat is épp úgy, mint a valódiakat. Az, hogy minősítettél egy karaktert 100%-osra, nem jelenti azt, hogy erre nem vagy képes egy élő emberrel. És akik sztárokba zúgnak bele, pontosan ugyanígy ugyanezt csinálják, nincs különbség, csak az "eszköz" más.
2015. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? A rajzolt karaktereknek pont az a lényege, hogy valaki fantáziáját testesítik meg, idealizált nem létező karakterek. A személyiségük is sokszor annyira "tökéletes" ami valóságban nem létezhet csak Animében. Ha ebből indulunk ki akkor nem is csoda, ha inkább valaki egy rajzolt karaktert választ mintsem egy valós színészt, akinek nyilván több hibája van.


Szerintem nem gáz, de remélem ki fogod nőni. /Azért ezzel menő se leszel./

2015. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
A személyiségbe szerettél bele? Azt meg tudom érteni.
2015. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!