Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érezted már úgy, hogy elrontot...

Érezted már úgy, hogy elrontottad az életed?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok,eddig egy álomvilágban éltem. Középiskola után nem tanultam tovább,a barátaim elhanyagoltam,konkrétan mára egyet se tudnék felsorolni,aki mellettem maradt volna a hirtelen bezárkózó stílusom miatt.

Szóval most itt vagyok 21 évesen egy érettségivel,nyelvtudás nélkül,és csak most kezdek rájönni,hogy elpazaroltam 3 évet a semmire az életemből,ez a 3 év filmnézéssel telt nagyjából,és észre se vettem,hogy nem hiányzik az emberi társaság..

Hogy hoznátok helyre az ilyen elcseszett életet ? Most próbálok valamit kezdeni,hogy kitörjek ebből a körből,amit a 4 fal között műveltem. Nekiálltam felfrissíteni a nyelvtudásom,sőt egy vadiúj nyelvbe is belekezdtem,meglátjuk,hogy megy,nem volt rossz nyelvérzékem. Valami munka is kéne,amivel pénzt keresek,és legalább legyen egyfajta anyagi biztonságom,amivel itthon is be tudok segíteni anyumnak.

Mit ajánlotok még,hogy kerekedjek fel,hol ismerkedjek/barátkozzak ?


2015. jún. 23. 02:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem késő! 😊 Próbálj minnél több közösségi hyre menni, pl koncertekre, vagy akár csak bevásárlóközpontokba (pl pláza) most csak a tarsasági gondodra tudok válaszolni. 😊 sétálj sokat emberek között, elég ha csak vásárolsz, elmés a postára vagy csak úgy spontán mész valamerre! 😊 nekem ez sokat segített! Nyizott szemmel járj, figyeld (de ne bámuld! 😄) az emberek reakcióit, próbálj mindenkinek segíteni, és így nagyon sok új kapcsolatra tehetsz szert. 😊 remélem azért leszűrhető egy minimális lényeg, késő van... 😄
2015. jún. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen,leszűrhető a lényeg,köszi :)

Amúgy igazad van,ha valakinek segít az ember,abból akármi kisülhet,akár pozitív dolog is

2015. jún. 23. 03:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki valamilyen sulit, ahova be tudsz iratkozni. Akár egy 2 éves OKJ-s tanfolyamot, csak h legyen még egy papírod. Munka mellett is röhögve elvégzed.
2015. jún. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez az álomélet, csak pénzszerzési lehetőséget kell keresni. A nyelv is jó ötlet.
2015. jún. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4


Ezt ne kívánd,a semmittevéstől befordulsz,ez legyen az én történetemből a tanulság.


2-3


Igen,a nyelvekre most rágyúrok,az sosem árt,meg ha jó voltam belőle,akkor meg előnyömre is válhat nagyon.

Aztán ha összegyűlt megfelelő mennyiségű pénz,el tudok kezdeni olyan képzést,ami érdekel is. Mert ami engem érdekel,azt véletlenül se támogatja az állam... :D

2015. jún. 23. 04:01
 6/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó bekezdés csak a 3-asnak ment,bocs.
2015. jún. 23. 04:02
 7/14 opened paradise ***** válasza:
Igen,de neked még bőven nem késő
2015. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az már eleve jó dolog, hogy meg van benned a változtatásra is az igény, úgyhogy csak így tovább! :)

Az írásodból az szűrődik le, hogy voltak barátaid, csak keveset voltál velük. Szerintem próbáld felvenni velük a kapcsolatot, biztos örülnek majd egy rég nem látott ismerősnek. :)

2015. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Annyit még, hogy keress valakit (mondjuk a családodból), akiben megbízol, tudod, h segíteni fog és nem kiröhögni, és kérd ki az ő véleményét. Nekem is volt egy ilyen korszakom, de az apám segített és jó tanácsokkal látott el.

Úgyhogy sok sikert ! :)

2015. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen utolsó hozzászóló :)
2015. jún. 23. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!